2019 erettsegi?

Figyelt kérdés
Hogy erzitek,mennyire volt konnyu/nehez,osszehasonlitva a tavalyival.Leginkabb a matek,tori erdekelne.

2019. júl. 1. 15:10
 1/4 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem nagyon korrekt volt minden, de a töri és a matek pláne. Nem is értem előbbi körül ezt a patáliát, körülöttem még azok is megírták 2-3-ra, akik amúgy bukdácsoltak. A jó matekosoknál meg csomó 80-90% született.

A töri sztem szintén nagyon baráti volt, a teszt és az esszék témája is. Én ugyan közepeztem, úgyhogy a saját tanárom adta a tételeket, de azok is tényleg normális, konkrét témák voltak.

2019. júl. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
62%
A tavalyi matek nevetségesen gagyi volt. Ehhez képest az idei matek a tavalyihoz viszonyítva nehezebb volt (ment is a hiszti rendesen a médiában és a neten). Viszont szerintem pont az idei matek érettségi volt a realitás (könnyű volt a kettest megszerezni és az ötösért meg dolgozni/tudni. kellett)
2019. júl. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Idén érettségiztem, igazából mindegyik megcsinálható.

A magyar nagyon könnyű volt , a törinél az esszé amire figyelni érdemes ott lehet sokat bukni amugy a teszt vállalható, könnyű.

A matek, hát én világ életemben 2-és voltam matekból ( tanultam)

Nekem sikerült egy minimális 2-est kicsikarni magamból tanár nélkül van akinek tanarral (4even át járt ) sem sikerült pedig az év végi jegye 3 lett .

Szerintem nehez volt az idei matek de egyik évben sem olyan könnyű .

2019. júl. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

A magyar nagyon egyszerű volt, töriről nem tudok véleményt mondani, mert emelteztem.

A matekot nehéznek éreztem, pedig világ életemben szín ötös voltam belőle, és szeretem is. Igaz, 85% lett, de többet szerettem volna. Szerintem a valószínűségszámítás volt sokszor a buktató, sok embertől hallottam ezt.

2019. júl. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!