Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egyetemi képzésen van lehetősé...

Egyetemi képzésen van lehetőség kreditarányos fizetésre, ha önköltségesen vagyok és egy tárgyam nem lett meg, valamint a szakdolgozatom is határidőn kívül készült el?

Figyelt kérdés

A Tanulmányi osztályon azt mondták, hogy októberben államvizsgázhatok, de az egész félévet ki kell fizetnem. Ti mit tudtok? Törvény nem szabályozza, hogy kreditarányosan kelljen fizetni? Ez olyan furcsa, hogy azokért a tárgyakért is fizetnem kell, amiket megcsináltam és egy tárgy miatt az egészet kell fizetni. Én is próbáltam törvényt keresni de nem igazán találtam releváns információt.

Tegyétek meg, hogy az küldjön üzenetet, akiben támogató szándék van, aki csak beszólna vagy ítélkezne tartsa meg magának és spóroljon időt azzal, amit az üzenet begépelésére szánna.

Aki pedig szívesen hozzáteszi az ötletét vagy tudomását annak hálás vagyok.



2019. júl. 4. 15:16
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Költségtérítésesre biztosan nincsen ilyen törvény. És igen, jól tájékoztattak. Akár egy tárgy miatt is fiztetned kell egy egész félévet.
2019. júl. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Oh, nem jó hír, de köszönöm szépen az információt!!
2019. júl. 4. 18:24
 3/4 anonim ***** válasza:
56%
Az oktatási kormányzat most tervezi, hogy kredit alapú legyen a fizetés, de még nincs döntés.Érdemes figyelni a Magyar közlönyben ezt, de amúgy is lesz ennek híre, ha tényleg bevezetik.
2019. júl. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor figyelem mindenképpen, köszönöm a segítséget!
2019. júl. 5. 00:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!