Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » ELTE gazdasági mesterszakok...

LowriderGirl kérdése:

ELTE gazdasági mesterszakok közül: vezetés és szervezés, pénzügy, vagy számvitel?

Figyelt kérdés
Gazdálkodási és menedzsment alapszakon végeztem. Munka mellett szeretnék egy levelező mesterképzést elvégezni. Fentiek összehasonlítása során azt találtam, sok bennük a közös. A jelenlegi munkámhoz tulajdonképpen mindegyik releváns lenne. Akinek van infója vagy tapasztalata ezekről, megosztaná? Nincsenek konkrét összehasonlítandó szempontjaim (pl. nehézség, széleskörű hasznosság, stb.), mert úgyis minden relatív, így mindenféle infó, vélemény érdekel.

2019. júl. 7. 11:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Az altalad felsoroltak kozul szerintem a legnehezebb a penzugy utana a szamvitel es a legkonnyebb egyertelmuen a vezetes es szervezes,de hasznossag szempontjabol is pont ugyanezt a szempontot tudnam felallitani.Emlitetted hogy gazdment vegeztel,ahhoz a legkozelebb a vezetes es szervezes all,viszont ha az alapkepzes soran nem volt bajod a penzugyes targyakkal akkor en inkabb egy penzugy mestert javasolnek neked,mivel a gazdmen egy eleg altalanos szak,nem melyul el egy konkret temaban sem,viszont penzugy vagy szamvitel mestert rahuzva eleg utos tud lenni.En speciel nem sok ertelmet latom hogy egy altalanos gazdasagi alapkepzes utan egy altalanos tudast ado mestert vegezz el,tobbet ersz szerintem ha van egy terulet amiben melyre meno tudassal rendelkezel,raadasul piackepesebb is.mint a vezszerv.Egyebkent a penzugy vagy szamvitel mind a ketto nagyon jo gazdasagi mesterkepzes(talan a ketto legjobb),en azert beszelek inkabb a penzugy mellett mert en ki nem allhattam a sok tomeny magolos szamviteles targyakat,ezektol fuggetlenul ha te jo szeretted a szamviteles targyakat,akkor valaszd nyugodtan a szamvitelt,egyikkel srm tudsz melleloni.Viszont en szemely szerint a vezszervet nem ajanlanam,a masik ketto kozul valassz sztem,amelyik jobban bejon,jobban erdekel ;)

2019. júl. 13. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
*szempont helyett sorrend
2019. júl. 13. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!