Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A kreszt e-learningen vagy...

A kreszt e-learningen vagy hagyományos tantermi oktatáson érdemes tanulni?

Figyelt kérdés
El szeretném kezdeni ezt az egész jogsi dolgot és nemtudom melyik lenne hatásosabb. B kategóriában tehát személyautóra szeretném. Az az igazság hogy semmi kedvem idegenekkel egy teremben ülni meg bejárkálni rá, jobban szeretném inkább a saját tempómba csinálni. De nemtudom hogy online is meglehet e csinálni olyan jól. Első jogosítcányom lenne és 17 éves vagyok

2019. júl. 9. 15:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt ismerősöm aki otthonról tanulta a KRESZt és elsőre átment a vizsgán. Ha neked ez így kényelmesebb, akkor nyugodtan csinálhatod így, nem lesz belőle hátrányod.
2019. júl. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az oktatóm így fogalmazta meg: az e-learning a vizsgára jobban felkészít, viszont a tantervi tanítja meg jobban.
2019. júl. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
E-learningen tanultam, elsőn átmentem. Nincs olyan nagyon különleges amit mondanak a tanteremben amit ne lehetne netről megtudni.
2019. júl. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

B és C kategóriám van. B kategória csak e-learning, C tantermi + gyakorláshoz e-learning, így van rálátásom. E-learning előnyei: gyorsabb; akkor csinálod, amikor van időd; a saját tempódban tudsz haladni (előfordulhat, hogy tanteremben van egy lassabban haladó tanuló, ilyenkor vele többet kell foglalkozni, tehát a többiekre kevesebb idő jut). Hátránya: ha valamit nem értesz, nem tudsz kérdezni; az oktató sokszor mesél sztorikat, amik segítségével jobban megragad egy-egy szabály, illetve egy-egy szituációt gyorsabban ismersz fel és tudsz megfelelően reagálni.

Igazából egyikkel sem nyúlsz mellé, azt válaszd, amelyik szimpatikusabb. 20/F

2019. júl. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Kiserdi válasza:
Menj tantermibe. Még jól fognak jönni azok a a kapcsolatok amiket kialakíthatsz. Ne feledd sokszor nem az a fontos, hogy mit tudsz, hanem hogy kiket ismersz.
2019. júl. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!