Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek melyiket tegyem...

Szerintetek melyiket tegyem elso helyre?

Figyelt kérdés

Sziasztok,430 pontom van es penzugy szamvitelt jeloltem meg allamin es onkoltsegesn is.


Jelenleg ez a sorrendem:


1.Bce -gtk psz allami

2.Elte Gti psz allami

3.Bce psz fizetos

4.Elte psz fizetos


Szerintetek erdemes meg most igy utolso pillanatban sorrendet modositani,ha igen mit ti mit cserelnetek fel mivel?Es szerintetek van ennyi ponttal eselyem allamira vagy mindenkepp csak a fizetos johet ossze.Ennyi pont eleg lehet a corvinusra vagy csak az eltere lesz eleg?Minden valaszt koszonok!



2019. júl. 12. 00:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Corvinus: [link]


Elte: [link]


A tavalyi ponthatár alapján elég necces sajnos a Corvinus, talán épphogy meglenne, de az elmúlt évek azt mutatják, hogy inkább nő a ponthatár, mint csökken.


Ha a Corvinust jobban szeretnéd, én hagynám így, hátha.

Viszont az Eltén pár ponttal lejjeb volt a határ tavaly, szóval én ha biztosra akarnék menni inkább azt tenném első helyre, viszont az önköltséges 3-4. helyet nem változtatnám egymás között.

2019. júl. 12. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt!Es arra latsz eselyt hogy a corvinus lsz fizetos osszejojjon?Tavaly 427 volt a ponthatar.
2019. júl. 12. 00:58
 3/14 anonim ***** válasza:

Igen, szerintem az esélyes lehet.

Igazából bármi lehetséges, hiszen a többi jelentkező pontjai fogják eldönteni és, ha idén nem lenne olyan jó a "felhozatal", akkor akár ez maradhat változatlan is.

2019. júl. 12. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Koszi.Iden onkoltseges pszre osszesen es elso helyen is sokkal kevesebben jelentkeztek,ugyhogy remelem nem no,vagy ha no is nem megy 430 pont fole.De mar n sokara ugyis kiderul :)
2019. júl. 12. 01:07
 5/14 anonim ***** válasza:
Igen, kíváncsi is vagyok idén, hogy alakulnak a dolgok, én pár napja végül változtattam sorrendet, igaz nekem 2 eltérő szak van megjelölve.
2019. júl. 12. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Te milyen szakokat jeloltel be es hova jelentkeztel?Es hany pontod van?
2019. júl. 12. 01:13
 7/14 anonim ***** válasza:
A Széchenyire jelentkeztem, munkaügy és társadalombiztosításra, meg gazdálkodás menedzsmentre (most már sorrendben is így) 368-353 pontom van, úgyhogy nálam csak az önköltséges játszik. Viszont tavaly, mikor szintén jelentkeztem, sokkal kevesebb pontom volt munkaügyön (fizetősre ígyis-úgyis bekerültem volna), ami elég fura számomra, hogy idén akkor más tantárgyakat néznek? Mivel idénre se változott semmi az eredményeimmel kapcsolatban. Viszont, akkor önköltségesre nem jelentkeztem, úgyhogy passzívon voltam egy másik szakon ezidáig. Idén meg akkor valószínűleg a munkaügy.
2019. júl. 12. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Teljesen jó így a sorrend, ne változtass. Még a BGE-t is betehetted volna, de most már mindegy.
2019. júl. 12. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért ne változtass mert azt gondolod nem éred el. Mert ha nem éred el, akkor automatikusan a màsodik lesz, de ha megcseréled és utána mégis van annyi pontod màr nem mehetsz oda.
2019. júl. 12. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Rendben,utolso kettonek koszonom a valaszokat:).8 -as a BGE rol csupa rossz dolgot hallottam,ugyhogy azt azert nem is jeloltem meg.
2019. júl. 12. 10:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!