Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Valaki tud segiteni? Elutasito...

Valaki tud segiteni? Elutasitottak a középiskolai bizonyitványomat

Figyelt kérdés
sziasztok,tegnap lejárt a jelentkezési határidő minden dokumentumomat feltöltöttem mar a szóbeli után a középiskolai bizonyítványomon kívül mindent elfogadtak legalabb 4x probaltam mindannyiszor elutasitottak már nem tudtam miképp feltolteni. Valaki esetleg jart már igy? 2 év alatt érettségiztem lehet ez esetleg baj? mert nekem fele annyi feltöltött dokumentumom van ez esetben...ilyenkor egyszerűen nincs több lehetőségem? irtam e.mailt amire valoszinű hétfon kapok valaszt felis hivom majd őket de egyszerűen nem tudok megnyugodni ,járt már valaki hasonlóan ?

#továbbtanulás #középiskolai bizi
2019. júl. 13. 19:52
 1/9 anonim ***** válasza:

Mit értesz azalatt, hogy nem fogadták el?

Nekem például 2001-es levelezős érettségin van, két éve jelentkeztem egyetemre. Nekem akkor kiírták, hogy mivel nem tanultam idegen nyelvet, így pont csak érettségi duplázással számolható.

2019. júl. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
azt hogy elutasitották a dokumentumot, lefényképeztem és beküldtem a felvi.hu oldalára 4x probáltam meg szkennelve is és fényképes verzióban is ,de már lejárt a jelentkezési idő és nem tudom hogy ez esetben nekem mi a teendom...azon kívül hogy idegeskedjek :(
2019. júl. 13. 20:29
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Rögtön, akkor kellett volna felhívni őket. Így passz.
2019. júl. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Így sajnos valószínűleg buktad a felvételidet. Jövőre újra jelentkezhetsz, de akkor figyelj oda rendesen mindenre és időben hívd fel őket hogy mi van ha nem fogadják el a bizonyítványodat.
2019. júl. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Felvis ugyfelszolgalatot kellett volna felhivnod. Vagy irnod nekik.


Annal hitelesebbet nem talalsz.

2019. júl. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
22%
Ha 2006 után érettségiztél, akkor automatikusan lekérik az Oktatási Hivatal érettségit nyilvántartásból, nem kell feltölteni.
2019. júl. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
#6 Az érettségit lekérik, de a bizonyítványt nem. Arról kérnek másolatot. Várd meg még azt a hétfői e-mailt, csak a rugalmasságuktól függ, hogy elfogadják-e.
2019. júl. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jaaaa, tényleg, bizonyítványról volt szó, ne haragudjatok. Azért nem kellett volna lepontozni...
2019. júl. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
sziasztok :) felhívtam őket a hölgy a vonal túloldalan nem tudta megmondani hogy miért nem fogadtak el de olyan opciot ajanlott hogy küldjem el email.-ben a képeket a felvi.hu ra nem sok esélyt lat arra hogy igy már elfogadjak de hatha illetve ez esetbe se essek kétségbe mert duplázzak az érettségimet...szoval ha valaki esetleg hasonlo képen járt mint én akkor ő se essen kétségbe majd július 24.én megtudom hogy felvettek...mindenestre kicsit érdekes és kellemetlen élmény ,de remellem nincs különösebb befolyással a felvételimre . további szép napot mindenkinek :) köszönöm a válaszokat :)
2019. júl. 15. 09:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!