Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik szakon éri meg továbbta...

Melyik szakon éri meg továbbtanulni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Pályaválasztás előtt állok, 2 suli 2 szaka között gondolkodom, hova is érné meg jobban járni, melyikkel lehet jobban elhelyezkedni, melyiknek van több jövője.

Kezdeném ott, hogy a 2 szak teljesen különbözik, mégis mindkettő egyaránt érdekel és szívesen tanulnàm, később ezekben a szférákban dolgoznék (szóval a “hallgass a szívedre, hova húz jobban” sajnos nem játszik).

Mod’artra divatmenedzsmentre már felvételt nyertem. Corvinus nemzetközi tanulmányokra szinte tuti, hogy meglesznek pontjaim (480+).

Egyszerűen képtelen vagyok eldönteni, hova tovább. Mod’art fizetős, ami nem akkora gond szüleimnek, viszont én mégis kellemetlenül érzem kicsit magam emiatt.

Corvinuson pedig most van az “utolsó lehetőség”,hogy ingyen tanuljunk. (Tudom, ez kicsit helytelen megfogalmazás, ebbe se szeretnék most belemenni).

Duálban nem szeretném, ugyanis egyelőre nem tudom, mennyire bírnám.

Nem is azt kérem, hogy mondjátok meg hova menjek. Inkább az érdekelne, melyiknek látjátok nagyobb jövőjét, jobb munkakört, megélhetést. Mennyire telített a piac, mik a lehetőségek stb.


Mindenkinek köszi előre is! :)



2019. júl. 18. 10:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha nem akarod duálba, akkor halassz a corvinuson és majd elkezdheted mondjuk jövőre ha már látod mennyit kell tanulnod. de szerintem egy nemzetközi tanulmányok szakot simán megtudsz csinálni ez mellett, sokan vannak akiknek az NT a második szakuk!


Amúgy ez a Modart elég menő, ha tényleg ezzel a területtel akarsz foglalkozni akkor lehet mégérné oda menned mert ott legalább lesznek kapcsolataid, ha meg nem ismersz senkit a divatszakmában akkor nehéz lenne bekerülni ha nem oda járnál.

2019. júl. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) akár az első évet is halaszthatom Corvinuson? Mert Mod’arton volt konkrétan írva, hogy első évet nem lehet halasztani.
2019. júl. 18. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!