Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 30 évesen férfiként ti kitanul...

30 évesen férfiként ti kitanulnátok egy kétkezi szakmát? Ha igen, hogy döntenétek el, hogy melyik szakmát valasztjátok. Jó kézügyességű, és cél orientált vagyok.

Figyelt kérdés
A végzést követően hétvégente lehetne benne dolgozni? Vagy teljes embert kíván?

2019. júl. 18. 14:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Persze. A tanulás mindig hasznos. Mi érdekelne igazán?
2019. júl. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:

Simán!


Lenyomsz egy szerelőit, és hétvégente, KATA vállalkozóként tolod a melód mellett.

2019. júl. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nagyon szép munka szerintem a bútorasztalos vagy a burkoló is és nagyon keresett szakmák.
2019. júl. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nagyon jól fizet és keresett a villanyszerelő is. És az egy fokkal komolyabb is, mintha csak pl. festő lennél.
2019. júl. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Vízszerelő, burkoló, elektronikai technikus, elektronikai műszerész, járműfényező. Ezeket gyűjtöttem magamnak össze. Az zavar, hogy 3 éves képzések vannak OKJ-n. A villanyszerelő szakmánál a nagyfokú felelősséget érzem hátránynak...
2019. júl. 18. 16:13
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképpen érdemes. Az összes kétkezi munka hiányszakma manapság, garantáltan lenne helyed mindegyik felsorolt területen.
2019. júl. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
3 év alatt diplomád lehetne. Ezen azert elmerengenék a helyedben.
2019. júl. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

7-nek. Miért merengjen el rajta? Három év múlva kap egy használhatatlan diplomát esetleg, mint több ezren évente?

Egy szakma, amit, ha jól csinál és szereti ér annyit, mint egy diploma. Sok még a baj egyesek fejében!

2019. júl. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nyilván a szr diploma nem ér annyit, mint egy jó szakma, de egy jó szakma soha nem fog annyit érni, mint egy jó diploma. Kell a marketing a szakmáknak, mert már lassan senki nem fest falat, de ettől még nem kell elmenni odáig, hogy a diploma általában semmit nem ér. Maszekolhat, persze, de amikor valamibe beleraksz 3 évet, akkor ne az legyen a végcél, hogy 100 órát dolgozhass egy héten azért, hogy jól keress, ha ugyanezt negyvennel is eléred.
2019. júl. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Már van egy diplomám, de nehéz az elhelyezkedés, inkább kapcsolat kell, mint tudás. Szeretek jó munkát kiadni a kezemből, én nem tudnék úgy dolgozni, mint azok a kóklerek akiket látok (tisztelet a kivételnek) a felsorolt szakmákban. Emiatt gondolom azt, hogy megérném a pénzem valamely szakmával.
2019. júl. 19. 11:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!