Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Építészmérnöki műszaki rajzokr...

Építészmérnöki műszaki rajzokról könyvet tud ajánlani valaki?

Figyelt kérdés
Idén leszek elsős a gimnáziumban és építészmérnök szeretnék lenni, mint a család többi tagja és ugye csináltam már műszaki rajzokat, de csak másoltam a netről és nagyon tetszett ez az egész, de érteni is szeretném, hogy én most mit hogy rajzolok. Archicad meg nagyon drága és úgy nem szeretném kifizetni, hogy azt sem tudom mit csinálok, tehát egyenlőre még maradna a rajzlapon rajzolás. És valaki tudna ajánlani megfelelő méretű rajzlapot?❤️❤️😬🙏🙏 (L)

2019. júl. 18. 20:24
 1/3 Vodafonelive ***** válasza:
100%

Diák ként hivatalosan is tudsz Archicadet használni amivel Youtube, Udemy, LinkedIn videókkal meglehet tanulgatni a programot.

Műszaki rajz alatt nem tudom mit értesz, de van egy nagyon jó "bibliájuk": Ernt Neufert: Építés- és tervezéstan - (2. jelentősen átdolgozott kiadás) - Kézikönyv építészek, tervezők, beruházók, kivitelezők, oktatók és hallgatók számára. A boltban nagyon drága, de úgy mondanám, hogy az interneten is fent kering a könyv. :)

2019. júl. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt a könyvet középiskolás koromban már megvettem és szerettem:

[link]


A hallgatók közül sokan dícsérték a Bársony István Magasépítés I-III könyveit is, bár a tanárok nem szeretik.


Rajzlapból meg szerintem kb. mindegy, hogy mire rajzolsz :).

Az A3-as talán a legkényelmesebb, mert nem túl nagy és nem túl kicsi.

2019. júl. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
És melyik könyvet ajánlanátok jobban?😀
2019. júl. 19. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!