Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Jelenleg töri-ének szakos...

Jelenleg töri-ének szakos osztatlan tanárképzésen vagyok. Ha elvégeztem, van lehetőség történész mesterszakra jelentkeznem a tanári mesterdiplomával?

Figyelt kérdés

2019. júl. 23. 09:26
 1/3 anonim ***** válasza:
73%
az osztatlan egész más, más rendszerben működik, történész mesterre csak történész alapszakról van leetőséged, viszont ami bíztató, hogy nagyon könnyen és hamar teljesíheted az alapkövetelményeket,és nagyon könnyen jutnál Ma-ra amit kihasználhatnál közben másik rokon alapszaknál :) és így ezerrel több lennél :)
2019. júl. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm az érthető, kedves választ! Szép napot! :)
2019. júl. 23. 16:02
 3/3 anonim ***** válasza:
picit hülyén fogalmaztam, azt akartam írni, hogy ezzel a szakpárral nagyon jó esélyeid vannak, és ha bejutsz, el is fogják fogadni egy csomó tanegységed és rövidebb idő alatt tudod teljesíteni, és ezért tudsz majd mást is tanulni, vagy csak ezerrel errre koncentrálni harááá
2019. júl. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!