Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen Vácon lakni? Biztonságo...

Milyen Vácon lakni? Biztonságosnak mondható? Milyenek az iskolák?

Figyelt kérdés
Budapestre környékére szeretnénk költözni de nem tudjuk melyik része lenne a legjobb.

2019. júl. 23. 21:13
 1/4 anonim ***** válasza:
92%

Tulajdonképpen biztonságos de van pár rosszabb környék. Deákvár például jó hely, a Földváry tér környéke kevésbé, de azért azt se gettónak kell elképzelni, csak vannak részei ahol több a kellemetlen lakó - de ilyen rész Deákváron is van.

A belváros szép - mondjuk ott is vannak elhanyagolt részek, Kisvác pedig kb. nyugdíjas falusi rész. Új külső részek is épülnek, de erre út sincs még.

Vannak jó iskolák, olyanok is amik országos szinten jó eredményt érnek el.

Mivel készül az autópálya előbb-utóbb reméljük normális időn belül, dugó nélkül el lehet jutni Pestre, emeletes vonatokat is terveznek, úgyhogy könnyebb lesz Pestre jutni. A helyi tömegközlekedés elég gyér, autóval elmegy, de például itt találhatók a csodálatos felfestett sárga kör körforgalmak. A városvezetés meg.. hát mostanában sok csodálatos hiánypótló szobrot állítottak.

2019. júl. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszod! Elkattintottam, zöld kezet akartam nyomni, ne haragudj!
2019. júl. 23. 21:30
 3/4 anonim válasza:
100%

Attól függ, melyik részen.

Ha a polgármester barátja közelében, akkor nem biztonságos, sőt.

2019. szept. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én a polgármester közelében lakom, ez jó környék. A barátja nem tudom merre lakik, de ha már a polgármester haverja, biztos nem lakik rossz helyen.

Bulizni szoktak, a költözése előtt mindenki mondta hogy majd mekkora hepaj lesz meg részeg képviselők tömege, de nem zavaróan hangosak. A belvárosban mászkáló részegek biztos hangosabbak, ennyivel bármilyen rossz szomszédot bárhol kifoghatsz.


Facebookon nemrég hoztak létre egy Vácra költözöm csoportot, a sima váci csevegőkbe is érdemes belépni, mondjuk a váci élet kb. rinyálással van tele. Bár más városoké is.

2019. szept. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!