Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Féltek a cigányoktol?

Féltek a cigányoktol?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Én 17 Éves Fiu vagyok és Nagyon utálom öket.

Én már csak tudom nagyon rosszak.És ne jöjön senki se hogy jaj de jók a Romák.

Én miatuk szorongok,Nagyon félek bemeni nap-mint nap a suliba.És le lehet pontozni de ez az igazság.

Én tudom mit csinálnak a 4 éves kisgyerek az ovodába,

Nagyon ocsmányul beszél.És senki se védje öket,hogy nagyon Hogy én fajgyülölö vagyok.

Furcsa a Néggeket nem utálom,és vajon miért?

Mert ök nem olyanok mint ezzek.


2010. júl. 11. 17:27
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
91%
Nekem az olyan cigányokkal semmi bajom, akik tisztességesen dolgoznak és nem a kukában turkálnak. Sajnos tőlünk nem messze is van egy sor, állandóan kint vannak a rendőrök, meztelen járkálnak stb. Egyszerűen nem hajlandók elköltöztetni őket. A többséggel vigyázni kell. :(
2010. júl. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
97%
Én is utálom a cigányokat.. amúgy a helyesírásod nagyon ott van:D
2010. júl. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
84%

Én csak attól a cigánytól félek, aki ilyesztően néz ki. Viszont az Örsön is megijedtem az agyonpiercingezett panktól. :D

Amúgy utálom az összes cigányt, mert mindegyikben meg van az aljasság. Ezt elég sok cigány alapján tudom mondani. A vér nem válik vízzé.

2010. júl. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
68%

lassan nem lesz olyan ismerősöm, haverom akit ne próbáltak volna már ingerelni vagy ellopni tőle valamit, kötöszködni vele, sajnos egyszer már velem is előfordult hogy belém akartak kötni de szerencsém volt


a tisztességesekkel semmi bajom, meg felőlem énekeljenek roma zenéket, lakjanak olyan falvakban ahol megőrzik a népszokást, nem érdekelne, de sajnos a mai világban egyre több az agresszió felé hajlik és ez szerintem csak rosszabb lesz

2010. júl. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
88%

Igen, ha csoportban vannak, akkor én is tartok tőlük. Épp tegnap hazafelé menet futottam bele egy kisebb 6 fős csoportba, na úgy döntöttem, inkább másfelé megyek. Múlt héten pedig egy 3 fős banda kötött belém.


Félek tőlük, utálom őket, és az a bizonyos 2-3% akik állítólag rendesek nem változtatja meg a véleményem.

2010. júl. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim válasza:
92%
tőlünk egyszer próbálták ellopni éjjel az ablakból a virágot.Felébredtünk a zajra, mivel oda volt drótozva a virágosláda a párkányhoz.Kitépte tövestől..Anyámmal beültünk éjjel 2 kor a kocsiba és utánnuk mentünk. Nemtudom hogy az adrenalin volt-e de egyáltalán nem féltünk tőllük, úgy elvertük őket,hogy azóta se jöttek virágért:)
2010. júl. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
74%
én is félek tőlük és ezért útálom őket, ezzel a legtöbb magyar ember így van
2010. júl. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
100%
Félek tőlük, különösen ha többen vannak.
2010. júl. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
90%
kötöttek már belém, nem egyszer és nem kétszer, ettől függetlenül nem fogok tőlük félni és leszarom kinek érzik magukat.
2010. júl. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
88%

nem kell felvenni azt,ha kötekedni akarnak....

legalábbis én otthagyom őket,azt csináljanak amit akarnak

2010. júl. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!