Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Féltek a cigányoktól?

Féltek a cigányoktól?

Figyelt kérdés
Sokáig nem volt bajom velük, de már lassan nincs olyan ismerősöm, akit legalább egyszer ne támadtak volna meg (akár nappal is)....
2010. szept. 21. 13:26
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
26%
Skinheadektől
2010. szept. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
91%
én undorodom tőlük, nem félek
2010. szept. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
27%
há dik má more. én nem bántom a magyar testvireket. nincsen véletlenül eladó tollad, vagy vas?
2010. szept. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
99%

Nos én nem rég vettem észre magamon, hogy félek. Amikor velem szemben vonul szombat este egy cigány csorda (értsd: négy 15-18 év körüli "parti" cigány), akkor mindig próbálom a szemkontaktust kerülni (hiszen sokszor már csak ezért is az emberbe kötnek), onnantól kezdve pedig igazából mindegy mit mondasz, nicns jó válasz, úgyis futnod kell ha elkezdenek kóstolgatni. Az egyetlen kérdés ami ilyenkor megfordul a fejemben, hogy lehet-e kés náluk. Természetesen nem kockáztatok, már csak azért is mert elég elenyésző a szúró-vágó fegyver nélkül mászkáló cigányok száma Magyarországon.


Egyszerűen vicc, hogy egy kisvárosban (Szekszárd) úgy kell készülnie az embernek egy szombat estére, hogy kényelmes futócipőt viseljen a lábán, mert "hátha" szüksége lesz rá! Albánia II

2010. szept. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim válasza:
48%

en csak azoktol akiket nem ismerek

van koztuk normalis csak ritka

2010. szept. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
86%
persze
2010. szept. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyedül van én is undorodok, ha többen, akkor undorodok és félek is.
2010. szept. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
98%

Nem jó szó itt a "félni". (gyávaságot sugall)


A rendőr sem azért hord önvédelmi fegyvert mert fél! Én sem azért hordok.


Tartok tőlük, mivel gátlástalanul, a következményektől nem tartva verik, ölik, erőszakolják meg a fehér embereket.


Ha nem "félsz" tőlük, egy szép koporsóban találhatod magad (jobb esetben).

2010. szept. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
100%

Én igen. Ha egyedül van az nem probléma, de csoportosan járnak és természetesen egyedül lévő személyekbe kötnek bele.


Vagy egyedül van, és esetleg összeszólalkoztok valamin. Na ekkor hazarohan, össze vissza hazudik és máris jön 10-20 fős rokonság késekkel, vasvillával..


Végül is csak annyi a probléma, hogy sosincs kiegyenlített küzdelem. Ha pofont adsz neki, ő késsel válaszol..


10 ellen pedig esélyed sincs.. Szóval csak nagyívben elkerülni lehet őket, különben nagy bajok lehetnek.


Én egyébként 26/L vagyon, és szerencsére már csak kocsival közlekedem, szóval már elmúltak azok az idők amikor a buszmegállóban állva 4 cigány úgy nézett rám, mint akit mindjárt megerőszakolnak...

2010. szept. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
78%
Ha bandában vannak és hangoskodnak, akkor inkább átmegyek az út túloldalára, nem csak a cigányok esetében, magyar fiatalokat is láttam már csoportosan balhézni az utcán (gondolom részegek voltak), azokat is kerülöm. Viszont itt a környékünkön is laknak cigányok, azoknak sose volt még semmi balhéjuk, rendes népség, tiszták, dolgoznak is. Persze nem mindegyik ilyen, csak azért mondom ezt a példát, mert attól, hogy valaki cigány, nem kell tőle feltétlenül félni.
2010. szept. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!