Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Jövő hónapban kínába kell...

Jövő hónapban kínába kell mennem 1 hónapra a munkám miatt, de nagyon félek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Én oylan ember vagyok, aki kényelmesen érzi magát a kis megszokott mindennapokban, nem bírom a változást, az új dolgokat. Pánikrohamom is van elég sokszor, szorongás, nyílt nagy helyeken ahol tömeg van stb. Illetve utálok egyedül lenni. Nagyon félek ettől az úttól.. szerintetek van valmi praktika ami segít könnyebben kibírni?
2019. aug. 8. 13:21
 1/7 A kérdező kommentje:
Már ha most belegondolok ideges leszek, görcsbe rándul a gyomrom
2019. aug. 8. 13:21
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
olvass szépirodalmat.
2019. aug. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
83%
Mi a munkád, ami miatt oda kell menned?
2019. aug. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tolmácsnak tanulok, és a cég felajánlotta hogy egy hónapos nyelvtanfolyamot fizet nekem
2019. aug. 8. 13:35
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ismerd meg a kínai konyhát.
2019. aug. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Tehát ha jól értem kínai nyelvet tanulsz, és félsz Kínába menni? Hát akkor érdemes volt tanulnod... :D Egyébként meg csak annyi, hogy legyél nyílt, ez egy óriási lehetőség, új kultúrát ismerhetsz meg, más egész életében még a Balatonig sem jut el.
2019. aug. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
félsz az újdonságoktól?
2019. aug. 9. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!