Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egyéb kérdések

A kérdés

Nyolc hónapra születtem. Az elmaradt utolsó hónapban milyen fejlődésem maradt ki? Bár már középkorú vagyok, mindig is határozatlan, önbizalom hiányos voltam. Mintha kellett volna még maradnom odabent. Miért siettem annyira a születésemmel?

Keress kérdéseket hasonló témában: születés

máj. 15. 08:14  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Középkorú embereknél mennyire gyakori, hogy bármiféle látványosabb, különösebb tünet nélkül egyik napról a másikra többet nem ébrednek fel?
Mit jelent az, hogy nehezebb rávenni magam a sportolásra, mint tényleg sportolni?
Mit tegyek? Betegesen féltékeny vagyok mindenkire, akire csak rá néz a párom, vagy szóba áll Vele. Súlyos depresszióval küzdök. Nincs semmi önbizalmam. Úgy érzem mindenki szebb,...
Hogyan lehetne magasabb tesztoszteron és alacsonyabb kortizol szintem nőként?
Kövér lennék? Hogy van ez?
Önbizalom hiányos középkorú "férfi"?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!