Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ez most hogy lehet? , sokan...

Ez most hogy lehet? , sokan furának tartják

Figyelt kérdés
A barátommal 3 éve vagyok együtt ő cigány, engem magyarnak néznek mert fehér a bőröm stb.. De a csaladbol es nézek ki a "legciganyosabban",szeretem az ékszereket, karika fülbevalót, fekete hosszabb hajam van az alapból és fekete szemem.. A családba kék szeme van a 2 bátyámnak is, egyedül anyának világosabb barna. Mindig is könnyebben baratkoztam cigányokkal, szeretem a roma zenét es hat jol érzem magam a párom családjában ahol amúgy mindenkinek nagyon sötét bőre van Szóval neha kitűnök közülük, es a párom is kitűnik az en csaladombol, amúgy elfogadta őt a családom minden tagja ((egyébként nem szivlelik a romákat))mert latszik rajta hogy normálisabb fajta, de amikor ideges nagyon durva a viselkedése es akkor en is alapbol ugyanúgy atkozodok mint ők, a szokásaikat se esik nehezemre betartanom mert amúgy nem is hülyeségek, az anyósommal is nagyon jóba vagyok.és már néha értem mit beszélnek ciganyul, mert ugye egymás közt sokszor ugy beszélnek Egyébként nagyon sokat veszekszünk de attol szeretjük egymást es ha szet is mentünk mindig vissza találtunk egymáshoz .. Hogy lehet hogy en ennyire hajlok a cigányok felé amikor az egész családomnak mas a véleményük róluk?

2019. aug. 11. 20:36
 1/2 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
100%
Nemcsak a cslád számít, hanem a baráti társaság, a szomszédok, a lakóközösség, az osztálytársak viselkedési mintáit is fel tudod venni. De lehet az egész a pasidtól jön... azelőtt milyen voltál?
2019. aug. 12. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A barátom előtt is inkabb a cigányokkal talaltam meg jobban hangsulyt pedig tobb magyar volt az osztályban sokkal es 3-4 roma
2019. aug. 12. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!