Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kültéri szabad zongora Budapes...

Kültéri szabad zongora Budapesten?

Figyelt kérdés

Valaki tud esetleg kültéri kihelyezett zongorákról Bp-n? Nagy városokban szokott lenni tereken, nagyobb állomásokon, bevásárlóközpontokban, de én még nem láttam sajnos.

Esetleg nem tudjátok, hogy a Liszt Ferencen van-e és ha van akkor hol.



2019. szept. 2. 22:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Van kettő is, a Kossuth Lajos utca elején jobb oldalon az Astoria aluljáró után. Virágvázának használják, a felső lapot leszedték, föld került oda és beültették. De néhány billentyű még szól...
2019. szept. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Van a Rákóczi út és a Nyár utca sarkánál lévő HangszerPláza előtt is egy. Legalábbis kb. fél éve amikor legutóbb arra jártam, volt.
2019. szept. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Új udvar, Kolosy tér
2019. szept. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
#2 Ma jártam arra, még mindig ott van:) Jól szól, még csak hamisnak sem hamis.:)
2019. szept. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!