Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen hely Pakisztán, Irán,...

Milyen hely Pakisztán, Irán, Afganisztán, Afrika?

Figyelt kérdés

Mennyire veszélyes?

Kik laknak ott?



2019. szept. 9. 06:46
 1/6 anonim ***** válasza:
88%

Milyen hely a Föld bolygó?


Mennyire veszélyes?


Kik laknak ott?

2019. szept. 9. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%

Vannak, akiknek tetszik, és vannak, akiknek nem. Téged nem ismerlek.

Aki ennyire nem ismeri, annak veszélyesek.

Általában emberek lakják. Pakisztániak, irániak, afgánok, Afrikában meg sokfélék. De találsz mindenhol sokfélét, ha keresel.

2019. szept. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%

Pakisztánban az emberek az utcákon tüntettek, hogy akasszák fel azt a keresztény nőt, Asia Bibit aki ,,inzultálta" Mohamed Prófétát. Kell még valamit mondanom?


Az iráni emberek nem olyanok mint a kormányuk. Nagyon világiasak, és tiszteletre méltó kultúra az övék.


Afganisztán lángokban áll a hosszú évek óta dúló háború miatt, szerinted milyen hely?


Afrika dióhéjban szegénység, továbbá az oktatás, élelem, ivóvíz, megfelelő egészségügyi segédeszközök hiánya. Több országban polgárháború dúl, etnikai tisztogatások zajlanak, törzsi háborúk, ISIS és Al-Kaida. A Dél-Afrikai köztársaság régen kiemelkedő volt Afrikában, de ma már a fehér farmerek földjeit erőszakkal elveszik tőlük. Egyiptomot tudnám kiemelni, ha szeretsz utazni mindenképp látogass el oda is egyszer.

2019. szept. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
71%

Pakisztán nagyon chill hely,a nagyobb városokba tömegnyomor van de attól függetlenül az emberek nagyon kedvesek és barátságosak. Ha hiszed ha nem,akinek munkája van az ott nagyon jól él jobban mint mi itthon. Az átlagfizu kb 70k külfödlieknek pakisztániaknak 50k körül és egy 20 forintból már nagyon jókat kajálsz. Mindenki beszél angolul még a vidékiek is.

A természet meg gyönyörű

Több hónapot töltöttem Lahore-ba és Islamabadba és nagyon erősen elgondolkodtam hogy nem kéne hazajönnöm többet.


Afganisztánban csak Mazar élhető vagy valahol Hazarajat. Mondjuk az élhetőt itt úgy értem hogy nem ölnek meg. Nem úgy hogy pénzed is lesz kenyérre hó végén.

A hazarák/tadzsikok ott nagyon kedvesek szintén,és értelmesebbek mint a többi etnikum.


Irán biztonságos,modern felfogású emberek élnek ott a politikától függetlenül. Legalább annyira tanultak mint mi Európaiak és általában szeretnek inni és bulizni főleg ha Iránon kívül vannak.


Ajánlom ha teheted utazz el ezekbe az országokba (nincsenek messze egymástól) nem kell félni,pozitív tapasztalatokkal gazdagodsz majd

2019. szept. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
78%

Két évet éltem és dolgoztam afganisztánban, a kedvenc helyem.

(pedig 6 európai orszáhhoz is volt szerencsém hosszabb-tövidebb ideig.

(most Németországból írok)

2019. okt. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Afrikában 56 ország található, több mint 2000 különböző nyelv és kultúra. A legdiverzebb kontinens az összes közzül lakosság szempontjából.
2021. aug. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!