Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol élnél szívesebben? -Afgani...

Hol élnél szívesebben? -Afganisztán -Pakisztán -Szomália -Kongói DK -Szíria -Irak -Jemen -Észak korea

Figyelt kérdés
2017. jún. 21. 08:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%

Minden országot fel fogsz sorolni előbb-utóbb?


Mi a terved, minden nap egy kérdés?


Fognak ismétlődni az országok vagy mindegyik csak egyszer szerepel majd?

2017. jún. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
97%
Akkor ide is: inkább kőbaltával verjenek agyon, vagy robottal...
2017. jún. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
55%
Köszönöm szépen, de én inkább maradnék Európa határain belül, nem szeretném fölöslegesen lelövetni magam, akkor se, ha a felsorolt országok között még van "biztonságos" ország is.
2017. jún. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
84%
Az afgán nők nagyon szépek, ezért azt választanám ezek közül.
2017. jún. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
26%
Afganisztánt és Irakot is kipróbálnám. Észak-Koreában pedig már éltem pár évet, és nemsokára megyek is vissza.
2017. jún. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
94%
A "szívesen" az túlzás, de ha muszáj lenne választani, akkor Afganisztán északi, üzbégek, türkmének lakta részén, na az legalább nem "kínaiul" van számomra, tehát hamarább megtalálnám a qardoshlar bilan a közös hangot, aztán mégse rínék ki annyira, mint mondjuk a fekete-afrikaiak közül. Tartok tőle, hogy nem mindenhol állnak normálisan hozzá az idegenekhez.
2017. jún. 28. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
37%
Irak. Ott épp nincs háború.
2017. júl. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Pedig irakban van háború
2017. júl. 14. 14:59
 9/16 anonim ***** válasza:
15%

Szívesen egyikben sem.

Mondjuk ne löjenek.

Ez azthiszem É-korea.

2017. júl. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
87%

Irak melyik részére gondolsz? Északra, a most, függetlenedésre készen Kurdisztánra, ahol 250 ezres tűzben edzett kurd hadsereg védi a határokat, nem volt már 3 éve terrortámadás (nagyon erős a terrorelhárítás és a titkosszolgálat), szeptember 25-én lesz népszavazás és ahol 3 sávos autópályák, felhőkarcolók épülnek, egész luxusnegyedeket húznak fel olajpénzből és külföldi vállalatok befektetéséből (voltam már ott, SOKKAL jobban élnek, mint mi)!

Vagy a síita-szunnita tűzfészekre, mert nem mindegy....

2017. júl. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!