Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » 10000 kalória kihívás első...

10000 kalória kihívás első YouTube videónak?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy YouTube csatornát indítani de nem tudom mi legyen az első videóm. Ezen nagyon sokat gondolkoztam, és arra jutottam hogy egy 10 000 kalória kihívás első videonak? Milyen lenne? Vagy valami vlogot készítsek? Szerintetek mi lenne jó első videonak?

#Első YouTube video
2019. szept. 12. 16:47
 1/4 anonim válasza:
Zseniális ötlet.
2019. szept. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Miért akarsz youtubeozni, ha nem tudod, hogy miről készíts videót?


Amúgy nagyon egyedi lennél kihívás videókkal...

2019. szept. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Minek akarsz youtube-ozni, ha a feltölteni kívánt videók ötlet hiányában elmaradnak?
2019. szept. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez kihívás? Én reggelire szoktam 10.000 körülit betolni.

Inkább menj ki a természetbe, és fotózz, videózz 1-1 random virágot, fát, bogarat, erdőn-mezőn, aztán menj haza, és keresd ki a határozóból, hogy ki fia-borja. Én egy ilyen dolgot sokkal inkább kísérnék, mint hogy valaki 10k kalóriát töm magába. Abból már Dunát lehetne rekeszteni, annyi van.

2019. szept. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!