Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » "ha nincs kihívás az ember...

"ha nincs kihívás az ember életében, akkor mitől lesz sikerélmény? és ha nincs sikerélmény, miből lesz az önbizalom? "

Figyelt kérdés
Csernus doktor mondta ezt egy beszélgetésben. magamba illesztettem és azon gondolkodtam el hogy lehet hogy nekem is azért van ilyen kevés önbizalmam mert céltalanul töltöm az életem, nincs elképzelésem terveim egysíkúan magányosan telnek napjaim szóval lehet hogy ezért?
2010. jan. 18. 23:46
 1/2 anonim ***** válasza:
73%
Pontosan ezért.
2010. jan. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
79%

Csernus nem egy hülye ember, olyan dolgokat tud mondani, hogy az ember azt se tudja hová szarjon elképedésében. Fel tudja nyitni a szemed, ahogy ezzel a mondattal is megtette. Az önbizalom fő forrása a sikerélmény. Mert ha van, mire büszke legyél, akkor büszke leszel magadra is, ezáltal nő az önbizalmad. Ha nem csinálsz semmit, csak hagyod, hogy más emberek melletted halmozzák a sikereiket, és elrohanjon melletted az élet, akkor csökken az önbizalmad. Ilyen egyszerű.

Keress valamit az életben, mert céltalanul bolyongani nem lehet hosszútávon.

2010. febr. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!