Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Teljes tíltás vagy korlátozás?

Teljes tíltás vagy korlátozás?

Figyelt kérdés
Írtam neki messengeren, facebookun nem vagyunk meg egymásnak. Válszololt. Írtam neki ujra de az az üzenet már 6napja csak elküldöttet mutat. A kontaktjaimnál nincs, nem tudom felvenni sem. Egy ismerősömmel letiltattam magam,utánna írtam neki,az üzenet elmegy, nekem nem írja, hogy nem tudok neki írni, de nyilván nem kapta meg mert tiltott.A kérdésem ha letilt valaki messengeren akkor azt, hogy jelzi nekem? Vagy hogy tudom azt hogy nincs tíltás csak vvalamilyen korlátozásás?

2019. szept. 16. 16:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha megnyitod a beszélgetést, akkor az írórész helyett a következő üzenetet találod; "Erre a beszélgetésre nem tudsz válaszolni"
2019. szept. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De azért nem értem mert az ismerósömmel kipróbáltuk, letiltott, tudtam neki írni nem írta ki, hogy nem tudok válaszolni a beszélgetésre. Pedig letiltott.
2019. szept. 16. 17:19
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha valaki letilt, akkor te nem küldhetsz neki kimenő üzenetet, a rendszer nem engedi(régebben így volt, most nem tudom, már nem ezt használom
2019. szept. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!