Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tennétek, ha nullára...

Mit tennétek, ha nullára kifosztottak, és még arra sincs pénz, hogy a hivatalos eljárást megindítástok az illető ellen?

Figyelt kérdés

Honnan szednétek pénzt, amikor tehát lenulláztak titeket, de az utolsó ezresig?


Milyen ötletetek van ?

Honnan lehetne pénzt szedni ?


(A hivatalos eljárás megindítása kb 220 ezer Ft, és nem adnak mentességet ....)


2010. júl. 15. 10:42
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
milyen kifosztás? rablás, lopás, betörés, vagy átverés? nem mind1, de mindegyik esetben az első a rendőrség. de nem értem ,h mire gondolsz konkrétan, milyen eljárás kerül 220k-ba?
2010. júl. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

nevezzük átcseszésnek ...


rendőrségre nem lehet menni, mivel nem tudok semmit bizonyítani, én hiába tudom, hogy csalásról van szó, na de ... nem elég tudni, és jogász szerint még rám fog visszaütni, hogy hamisan vádolom őt, szóval itt csakis polgári peres eljárásról lehet szó, amiben követelem vissza a pénzem, és az a helyzet, hogy egy ilyen per megindítása 220 ezer Ft, már megérdeklődtem, és nem létezik már költségmentesség sem


nagyon durva, de ez a realitás


ötlet?

2010. júl. 15. 11:03
 3/26 anonim ***** válasza:
konkrétan mi történt, h vertek át? ha szabad kérdeznem?
2010. júl. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

hát ilyen részleteiben itt nem írnám le, ne haragudj, privátod meg látom nincs, de lényeg h sok milliót csaltak ki tőlem elég ügyesen, mostanra viszont összeállt a kép, sőt van jó pár bizonyítékom is, de ez egy bűnügyben nem elég, csak polgári perben lehetnek mellettem szóló dolgok


a bűnügy majd ennek függvényében lehet egy második lépés, egy következmény, de egyelőre büntetőjogilag semmit nem lehet tenni

2010. júl. 15. 11:10
 5/26 anonim ***** válasza:

adtam privát küldési lehetőséget, ha gondolod megírhatod, de nem tudok tutira megoldást ígérni. nem kötelező megírnod.


viszont azt is tudod gondolom, hogy te is nagyon hibás vagy benne akármit is műveltek, mert hagytad magad megkopasztani.


nem ismerem a sztorit, de ha olyan dologról van szó amit esetleg másokkal is megtettek, akkor érdemes "sorstársakat" keresni. és együtt indítani valamit vagy tenni. nem tudom mi az eset, ha gondolod írd meg, és ha olyan, akkor esetleg homár blogra is megírhatod ha odaillő és hátha van aki úgy járt még mint te.

2010. júl. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Nézz körül a jótékonysági szervezeteknél. Ott van ingyenes jogsegély szolgálat.
2010. júl. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
fizetési meghagyás ;) az nem 200ezer
2010. júl. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
amúgy a jogász ismerősöd nem mondta, hogy ismeretlen tettes ellen is lehet feljelentést tenni? ha nekem millióimat vinnék el, tuti feljelenteném az illetőt
2010. júl. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

figyelj és mi a feljelentés tárgya ?


erről kifejezetten lebeszél a jogász, hogy eszembe se jusson


amúgy megtudtam h vannak sorstársaim páran, sok milliós tételben, de ugyan úgy tehetetlenek, egy szál bizonyíték nincs, sajnos az illető nagyon profi, ebből él, szal az utolsó részletig kidolgozza amit művel, h megfoghatatlan legyen, és lám valóban megfoghatatlan is


jótékonysági szervezetekre melyikre gondolsz ?

tudnál konkrétan mondani egyet nekem ?


Neked meg oké, írok emailt


az összegen ne vitatkozzunk, jártam én már közjegyzőnél is, hidd el, már nem létezik költségmentesség, és bizony 220 ezer, ennyi, ha megszakadok is ki kell fizetnem, mert különben nem indítja el az eljárást, pedig ez előfeltétele annak, hogy utána bírósági per legyen belőle

2010. júl. 15. 11:40
 10/26 anonim ***** válasza:

a feljelentés tárgya csalás, de nyilván a rendőr, akinél megteszed, majd segít....(a jogászod nyilván ismeri a pontos részleteket....)


írd már le, pontosan mi történt, mert így elég nehéz tanácsot adni

2010. júl. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!