Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Minimálbérrel vagyok bejelentv...

Minimálbérrel vagyok bejelentve ajelenlegi munkahelyemen. Valojában a hivatalos mellett van ugynevezett "zsebes pénz˝, amt nem kaptam meg. Van-e esély arra hogy ezt kierőszakoljam a munkáltatómból?

Figyelt kérdés
Esetlg ha feladom magam és a céget az APEH-nál lessz-e következménye rám nézve,vagy inkább lépjek le,a tulaj meg röhögjön a markába?
2010. márc. 9. 15:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha feljelented, akkor bizonyítanod is kell. Ha nem tudod, könnyen megáll a "hamis vád" és te fázol rá.


Tehát: Így jártál. Majd máskor okosabb leszel.

2010. márc. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

hát igazából attól függ mennyire magabiztos a zsebes pénzt adó munkáltató. lehet ha közlöd vele, ha nem fizet ki mész az apehoz és kiröhög, de lehet hogy betojik. ki kell próbálni. gondolom ha átvert már nem dolgozol neki szóval ő kárt nem tehet benned. ha nem akar kifizetni, de szenyózni akarsz vele, azt megteheted, hogy bemész vagy felhívod az apehot, hogy az egyik ismerősödet átverte ez a cég és nem bejelentett munkaerőt alkalmaznak. te már úgy se dolgozol ott, őt viszont jól megvágják.

sajnos mivel nem hivatalos máshogy nem tudod azt a pénzt behajtani, ha úgy mész az apehoz hogy te tudtad, hgoy nem vagy bejelentve még akkor Te leszel a hibás és téged is megbüntenek...

2010. márc. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!