Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tudnátok írni hunglish kifejez...

Macskarap kérdése:

Tudnátok írni hunglish kifejezéseket? Mert mostanában sűrűn halok ilyeneket és nem értem a jelentésüket?

Figyelt kérdés

Pl: kruzolgtni

Rokkolni

Hajpolni

Stb. Megírnatok a jelentésüket és írnátok még ha tudtok?


2019. okt. 12. 08:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Fullos.. Gondolom arra használja a korosztályom, hogy valami nagyon jó, vagy valaki jól néz ki, de rosszul vagyok ettől a szótól :D
2019. okt. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hypeolni- túlságosan is felkapni valamit (valamit egekig magasztolni, nagyon menőnek mutatni)

“Nagy hype van körülötte”- nagyon felkapott


Kruzolgatni- cruise= sétálgatni


Rokkolni gondolom rockolni, így meg már tudod hogy a zenével kapcsolatos- bár ezt még nem hallottam ebben a formában



Még hunglish kifejezések:


- gangelni: barátokkal együtt lógni valahol

- stalkolni: kémkedni; lekövetni valakit

- crusholni: valakinek tetszik valaki pl.: “crusholom xy-t”- ebben az esetben xy tetszik nekem



Most több nem jut eszembe, bocsánat.

2019. okt. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
fishhorse?
2019. okt. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

spanom -> barátom

fel vagy spanolva? -> itt valami olyasmi, hogy nem bírsz magaddal, be vagy szózva?

2019. okt. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!