Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Létezik olyan, hogy valakinek...

Létezik olyan, hogy valakinek nincsen olyan "igazi" nagyon jó barátja?

Figyelt kérdés
Nekem volt, akire azt hittem, barátom, de folyamatosan csalódok mindenkiben. Magamra haragszom, hogy ennyire rossz emberismerő vagyok! Vagy annyira kibírhatatlan lennék és elmarom magam mellől az embereket? Szóval van olyan, aki csak 30-on túl talál igaz barátra?
2008. nov. 16. 21:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Van . Van aki még 30 - on túl sem talál igaz barátot...:s
2008. nov. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sajnos van ilyen és sokkal gyakoribb, mint azt hinnénk!
2008. nov. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

29 vagyok, és nem tudom lesz e valaha..

hát ez van. én hibám is biztos, mert "magas a mérce..talán

2008. nov. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Látom, nem vagyok egyedül...

Szerintem nálam is magas a mérce, de a barátságnál nem éppen az a lényeg, hogy elfogadjuk a másikat úgy, ahogy van? Nekem ez nem megy. Ha bármi "kilengést" tapasztalok, rögtön elmenekülök. Olyan rossz, mert persze utána hiányzik az az ember, de már visszacsinálni nem lehet...

2008. nov. 17. 10:43
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem sincs, 34 vagyok. Bár nagyon közkedvelt ember vagyok, ma már senkit nem tudok olyan közel engedni magamhoz...mindig találok valami hibát. Persze, biztos magas a mérce, de egy idő után kiábrándító, ha mindig úgy érzed, hogy csak te adsz...Sajnos én sok mindent nem felejtek el...így egy ideig gyűlik, aztán (kifakad) elegem lesz
2008. nov. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Én is így vagyok vele. Hiába szeretek valakit nagyon, amint észreveszek egy számomra taszító tulajdonságot, rögtön kiábrándulok az illetőből - de egyúttal magamból is, egyrészt, mert eddig vak voltam, másrész, mert ennyire keményszívű vagyok (már amennyiben az vagyok).
2008. nov. 17. 20:59
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon-nagyon kevés embernek van igazi jó barátja!

Lehet, hogy olyan sok van, akinek sok a haverja, de az ilyenek nem barátok...nem lehet rájuk számítani.

A mai "modern, rohanó" világ pedig pont a barátságok ellensége, hiszen este meló után már kinek van kedve összejönni a haverokkal? Alig várom, hogy haza essek és ha az embernek még barátnője/barátja is van, akkor vele is kell foglalkozni, így a barátokra még kevesebb az idő...és az ember egyszer már csak azt veszi észre, hogy egyedül maradt.

2008. nov. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az a ritka, h. vkinek van... Mármint olyan klasszikus, és már nem tizenévesek az illetők. Mert az ember párra talál, stb., és akkor már ő tölti be azt a helyet, aki a korábbi "legjobb barátnő" volt.


Félre ne érts, mindig kellenek barátok, akikkel lehet nevetni, meg kávézni/sörözni, stb, de egy idő után eltolódnak az arányok. Nekem a férjem a legjobb barátom, és jobb, mint eddig bárki volt a világon!

2008. nov. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszi! Érdekes, hogy valamennyien azt írjátok, hogy nektek sincs olyan igazi jó barátotok.

Nekem is a férjem a mindenem, de néha hiányzik "valaki", egy jó barátnő, akivel minden apró kis dolgunkat meg tudjuk beszélni. Szóval jó lenne...!

2008. nov. 20. 21:06
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is úgy érzem, csak a férjem ért meg félszavakból,vele tudom megértetni magam igazán...de már arra is gondoltam, valakinek jóbarát, valakinek meg jó házasság jut... és akkor én nagyon jól jártam, ezek szerint te is!És lehet, hogy pont ezért nem tud barátunk lenni, mert azt a "kommunikációs szintet" várod el másoktól, ami közted és a férjed között van, azt meg más nem érti. Nekem legalábbis sokszor kell magyarázni társaságban, azt, amit otthon simán megértenek...Nálatok?
2008. nov. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!