Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Intagram fiókom feltörték...

Novagergo kérdése:

Intagram fiókom feltörték volna? Állítólag meg osztottam az éjjel 2 képet "2019 promotion summary" témában, azonban semmi ilyet nem tettem.

Figyelt kérdés
Mikor meg akartam nézni nem tudtam be jelentkezni a fiókomba. Meg erősítettem a fiókom, nevet, jelszót is változtattam mégis ezt irja: Segíts megerősíteni, hogy ez a te fiókod. Hogyan tudnám ezt meg oldani?

2019. okt. 20. 20:26
1 2
 11/18 anonim válasza:
Nem lesz megoldas, kezdhettek uj fiokot csinalni
2019. nov. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 gabor3215 válasza:
2019. nov. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:

Én nagy nehezen vissza tudtam szerezni az instám. Beállítások>Alkalmazások>Instagram>Tárhely>ADATOK TÖRLÉSE, vagy pedig töröld le az alkalmazást, majd töltsd le. Ezután >Jelentkezz be"-re kattints, majd "Segítség a bejelentkezéshez". Megadod a Telefonszámod/Email címed/Felhasználó neved, és "Tovább".

Megkapod az értesítést (Attól függ mit adtál meg az előbb), Új jelszót kérsz és ennyi.

Nekem ez megoldotta a problémám. Azt hozzátenném, hogy Freemail-ed vagy hasonló sz*r Email címed van, akkor azt cseréld le Gmail-re.(Profil módosításban tudod megváltoztatni)

Remélem tudtam segíteni. :DD

2019. nov. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 arpi71 válasza:
Sajnos ezzel szerintem már mindenki próbálkozott itt. Nem segít a problémán, a jelszó visszaállítás csak egyszerűbb hibák esetén jön be. Azért köszi.
2019. nov. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
Valaki talált már rá megoldást??
2019. nov. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
Ugyanez volt a problemam, irtam az instagram supportnak de semmit nem tudtak tenni. Azota uj fiokom van
2019. dec. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 arpi71 válasza:

Sziasztok! Miután semmilyen megoldást nem találtam, január 1-n érkezett egy szokásos értesítő az instagramtól: mxxxxxxx, see XY and more in your feed

Miután ráklikkeltem az Open Instagram gombra, fél év után először beengedett!

Szerintem 2020.01.01-el feloldhatták a zárolásokat, érdemes tennetek egy próbát!

2020. jan. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Sziasztok!

Sajnos én is ezzel a problémával küzdök, mint ti. Az lenne a kérdésem, hogy az új fiókomból hogyan tudom véglegesen megszüntetni a régit? Köszi előre is a választ!

2020. jan. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!