Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az osztályfőnökünk feszülős...

Az osztályfőnökünk feszülős rózsaszín ruha hordására kötelez engem a szalagavatós táncon, de én 83 kg vagyok. Megteheti?

Figyelt kérdés
Idén végzek és tanuljuk azt a nyomorult palotást, amivel még nincs is gond, de ugye van osztálytáncunk is. A zene még hagyján, de az osztálytársaim valami elképesztően ocsmány rózsaszín egyberuhát választottak jelmeznek, ami bevág és feszül és csillog. Teljesen kétségbe vagyok, esve, mit fognak szólni a nagyszüleim, ha feljönnek vidékről és meglátnak ebben? 18F

2019. okt. 22. 15:20
1 2
 1/14 anonim válasza:
81%
Varratjátok, gondolom. Akkor meg kérheted lazábbra :)
2019. okt. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
100%
Eleve a táncon nem kötelező részt venned, ha ennyire nem tetszik.
2019. okt. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
56%
Hihetetlen hogy a fiúk többsége egyre lányosabb... Nem is értem miért enged ilyet egy osztályfőnök, még ha lányok lennétek azt mondom jólvan, de hogy fiúk rózsaszín egyberuhába legyenek pff... Még viccből se öltözzön egy fiú lánynak én azt gondolom, mert akkor sem ez a természetes. Hihetetlen elcseszett egy generáció ez.... Látom kérdező te még a normálisak közé tartozol, húzd ki magad ebből, nem kötelezhetnek ilyenre! Én a helyedben ezt tuti nem vállalnám ha van benned egy csepp férfiasság is. Az osztályfőnököd sem százas az is biztos.
2019. okt. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
,,Az osztályfőnökünk feszülős rózsaszín ruha hordására kötelez engem a szalagavatós táncon, de én 83 kg vagyok. Megteheti?" - Nem. Pláne ha még ti is fizetitek. Még arra se kötelezhet, hogy táncolj, vagy hogy egyáltalán elmenj.
2019. okt. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Az osztályfőnököd nem kötelezhet ilyenre,sőt arra se,hogy táncolj ha nem akarsz.
2019. okt. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem teheti meg. Tényleg feszülős, rózsaszín egyberuhàt akarnak hordani a fiúk? Hát ezt el sem bírom képzelni. xd Állj ki magadèrt!
2019. okt. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%
Tekintve hogy elmúltál 18, így az osztályfőnököd az égvilágon SEMMIRE sem kötelezhet, nem mintha előtte kötelezhetett volna bármire is!
2019. okt. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
86%
A végén nem F betűre számítottam XDDD
2019. okt. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
60%

Átérzem a problémádat, anno én hasonló helyzetben voltam..

Nekem az osztálytársaim kitalálták h rózsaszín legyen a szalagavatós/ballagós ing.. először azthittem viccelnek, de komolyan gondolták.. el is mentünk megrendelni... ráadásul vmi drága helyen... pff rózsaszín ing meg hasonlóan bu*is színű nyakkendő egy vagyonért..


én is nagy dilemmában voltam, hogy megéri e ez nekem..


aztán szerencsére későn rendelték meg és határidőre nem tudták leszállítani, így nem lett belőle semmi..

2019. okt. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
15%
nézd, semmi nem kötelező, ha te egy unalmas, nyafka, begyepesedett kis kölyök vagy, akkor nem kell részt venned a viccben. inkább duzzogj a sarokban a nagyiékkal, amíg a többiek jól érzik magukat
2019. okt. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!