Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Feltortek az instagram profilo...

Feltortek az instagram profilom, es bejegyzest tettek kozze: "2019 promotion summary". Hogyan szerezhetnem vissza?

Figyelt kérdés
Kozzetettek egy bejegyzest, letoroltem majd nem tudtam belepni. Valoszinu feltortek, hallottam hogy sok emberrel tortent ugyanez. Nagyon nem szeretnem elveszteni az instagramom, sok szep emlek es beszelgetes van rajta amit nem erdemes elfelejteni. Valaki tudja hogyan tudnam visszaszerezni?

2019. nov. 5. 22:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Kérj jelszóemlékeztetőt az e-mail címedre és cserélj le minden jelszót. Hogy törték fel? Gyenge jelszavad volt? Van rá nyom, hogy ki volt?
2019. nov. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Megvaltoztattam mar rengetegszer a jelszavam, kertem telefonszamra es email cimre is kodot, de sehogy se engedett belepni.. ha irok az instagramnak, fog tenni barmit is ez ugyben vagy ne remenykedjek?
2019. nov. 5. 22:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Hogyan változtattad meg? Utána be tudnál lépni, csak újra feltörték? Vagy nem jött meg a levél? Telefonról próbáltad?
2019. nov. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ugy hogy megvaltoztattam aztan kileptem es nem tudtam visszalepni mar
2019. nov. 6. 06:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!