Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Aki jól öltözött diplomás az...

Aki jól öltözött diplomás az miért nem köszön?

Figyelt kérdés

Üdvözlök mindenkit!

Aki olyan pozícióban dolgozik, hogy az a munka amit ő végez az szép ruhával és diplomával végezhető, akkor az miért nem köszön a munkahelyen annak aki szintén fontos munkát végez de nem kell a munkájához diploma és szép ing?



2019. nov. 13. 13:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%

Az illem nem diploma és jól öltözöttség kérdése.

Amúgy én sem köszönök mindenkinek, mert akkor másból sem állna a napom.

2019. nov. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
59%
Sajnos sok bunko kap diplomat > inteligenciat azt nem !
2019. nov. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem így van. Lehet, hogy van nálatok egy-két bunkó, de attól még nem minden diplomás ilyen, minden munkahelyen.

Én még a hajléktalannak is megköszönöm, ha pl. előreenged az ajtón. Pont ma történt a postán :) És teljesen jól elbeszélgetek a portástól kezdve, a takarítóig bárkivel. És ez jellemző a legtöbb emberre, akit ismerek.

2019. nov. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
53%

Jaj istenem... figyi, elhiszem, hogy te vagy a világ legjobb embere, meg minden... de nem is tudjuk, mi történt! Apád? Tesód, haverod? Ismerősöd? Barátod? Vagy csak egy random idegen?


Komolyan, undorító, mikor a csórik ujjal mutogatnak arra, akinek volt esze hozzá, hogy keményen megdolgozzon azért, ahol most van. Lehet, csak lehúznád őt, és ezért kerül bármiféle kontaktust veled, nem gondolod?

2019. nov. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
100%
Ennek mi köze az egészséghez?
2019. nov. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
25%
Azért, mert egy nagyképű,bunkó, sznob paraszt..
2019. nov. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
5- Bocs,semmi köze az egészséghez csak a mobilról írtam be és a kategória választó nem látszott a kijelzőmben.
2019. nov. 13. 14:08
 8/15 A kérdező kommentje:

4-es! Nincs bennem semmi különös, jól kijövök a kollégáimmal. Nem rokonom vagy ilyesmi az illető csak egy munkahelyen dolgozunk.

Azt hiszem a válaszod második felében minden benne van, amire kíváncsi voltam és Te jól rávilágítottál a lényegre. Azt hiszem értem: Ha valaki valamit elért, akkor az nem jól veszi ki magát ha nála tanulatlanabbakkal, vagy társadalmilag az általa beállított mércén lejjebb álló személyekkel kommunikál vagy velük mutatkozik. Erre eddig nem gondoltam :(

2019. nov. 13. 14:12
 9/15 anonim válasza:
45%
Mert csírának tart magához képest, ezért inkább le sem szarik.
2019. nov. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
48%
Nálunk is ez volt a munkahelyen, mind férfi volt, a nők összefogtak és elkezdtünk nekik előre köszönni, visszaköszöntek.:-)))) Egy idő után már ők köszöntek előre.
2019. nov. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!