Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Munkahelyen új emberként nem...

Munkahelyen új emberként nem érdemes alázatoskodni meg tisztelettel hozzáállni a többi munkatárshoz?

Figyelt kérdés
Legalább is annál nem jobban, mint amennyi tiszteletet ö meg ad nekem. Javítsatok ki ha tévedek, de az a tapasztalatom, hogy ha valaki próbál új munkahelyen arcoskodni, azt (természetesen szavakkal) le kell döngölni a sárga föld alá, mert különben rászállnak az emberre, és szét szívatják. Vagy rosszul látom?
2019. nov. 26. 09:42
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
Az egész szóhasználatodból süt a gyári munkás proli dühe, aki ilyenekkel szeretné körbevizelni a kis területét.
2019. nov. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Rendben, elfogadom a ti véleményeteket, akkor kérlek titeket hogy világosítsatok fel, a ti meglátásaitokról. Hátha tanulok valami okosat belőle.


(Egyébként a "gyári munkás proli" jelenleg szellemi irodai munkás. :D )

2019. nov. 26. 10:12
 3/7 anonim ***** válasza:

Tisztelettel kell hozzáállni a többiekhez, de semmiképpen sem alázatossággal! Ugyanolyan dolgozó vagy, mint a többiek.

Én az első helyemen eltűrtem mindent, mert féltem, hogy kirúgnak. A rohadt kolléganőm ki is használta a helyzetet. Utált, mert én szép fiatal lány voltam, ő meg egy kampósorrú, kertitörpe méretű csúfság. Állandóan hazugságokat terjesztett rólam, még a szemembe is simán belemondta, én meg eltűrtem! A vége az lett, hogy kirúgtak. Ma már nagyon bánom, hogy nem mondtam meg neki a magamét, és nem árultam be a főnöknek.

2019. nov. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Alázatoskodni nem - de alázattal állni a munkához és beilleszkedni a munkatársak közé, igen.


Tiszteld a többieket, ne személyeskedj, csak annyit mondj magadról, amennyit muszáj, a munkádra - és elsősorban a munkádra - koncentrálj, ne bratyizz senkivel az első időkben és nagyon figyelj az olyan kollegákra, amik azonnal mindent tudni akarnak rólad. Ők a legnagyobb szarkavarók.


Tarts távolságot és legyen tartásod! Nem kell arcoskodni mert az a felfújt hülyagok jele, és idővel emiatt tényleg rászállnak az emberre. Tiszteld a kollegákat, mint embert, a többi úgyis időközben alakul ki.

2019. nov. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A munkahelyen nem társasági életet kell élni, hanem dolgozni!

Nem nyalizni az őskövületeknek vagy nem is "arcoskodni", hogy te újként mindent jobban tudsz. Egyszerűen meg kell csinálni, amire a főnököd megkért, ami a feladatot, és kész.

Ha ebben bárki akadályoz, akkor kell egyeben agyalni...Beszélgetni a hátráltatóval, vagy ha nem ért a szóból, akkor a főnökkel...

2019. nov. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%
Proli Wars episode 3737264. - A gyári melós megalázkodik
2019. nov. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem kell arcoskodni, de tiszteletet kell mutatni.
2019. dec. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!