Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek van olyan hely,...

Szerintetek van olyan hely, ahova a fiatalok mennek iskola után?

Figyelt kérdés

Létezik már olyan hely, ahova a fiatalok szoktak járni, iskola után (estleg az isklatársaikkal), hogy jól érezzék maguk, és tudjanak együtt csinálni valamit (esetleg hasznosat)?

Most olyanra gondolok, mint a régi Ifjúsági klubok, Ifi Park, esetleg ezeknek a továbbfejlesztett változata?!



2019. nov. 30. 14:19
 1/5 anonim ***** válasza:
27%
Tönk.
2019. nov. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
40%
Kocsma?
2019. nov. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#2 mennyire fiatalok? Es milyen kocsma? "pub" vagy a lepusztult mocskok?

oda mar nem szivesen jarnak szerintem az allando reszegek sem...


vannak Parkok kerdezo


regen ez ugy ment hogy az ifjuk osszetartottak, osszebaratkoztak

most is igy van sok helyen, nalatok mi a problema? szadba kell ragni hogy: odamesz csapatokhoz akiket ismersz es beszel veluk, meghivod oket hogy menyjetek el ide vagy oda nagyobb tomegben (tobb csapat egyutt) vagy nem tudom mennyit is szeretnel, es akkor aki megy megy

aztan csinalni sokmindent lehet, pl. tanulni a kreativitast, nem tilos megkerni mindenkit hogy sorra mondjanak otleteket...


Xy4

2019. nov. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

3! Igen, ezt én is pont így képzeltem, de amikor a "régi" helyekre visszamentem, már nem voltak meg. Mikor elkezdtem keresni a régi ismerőseimet, nem találtam meg, mert gondolom nincsenek a Facebook-on, sem máshol sem találtam meg őket! Egyedül az van, hogy (jó sok meló után) most itthon vagyok, és ötleteket gyártok, amik egyre jobbak, már érdeklődnek felőle, de ez nem ugyan az mint amikor a csúcson voltunk! Tehát a régi embereket nem találni. A jó helyek mára lakópark, vagy egyszerűen elköltöztek onnan, info 0.

Azért gondoltam ilyen ifjúsági klubra, mert arról csak jókat meséltek, és gondolom a fiatalabbak, vagy velem egy idősek akarnak még valami jót az élettől, meg főleg ettől az országtól, a saját hazánktól.

Így én magam is akár, elkezdenék egy "vállalkozást", egy klubot, ahol így meg lehet ismerkedni, a jobbnál jobb ötletekkel, és sok sok sikert érhetünk el együtt. Most kb ilyen(re) vevő embereket keresek, és "toborzok" embereket, akikkel lehet valamit csinálni.

Aki jót akar, azt csináljuk, aki pénzt akar, olyat tervezünk, aki ismerkedni akar, arra ráklikkelek, hogy bszki én itt vagyok, jó arc vagyok, jó családból, mindenki szereti apukámat is, ismerik is...

És legtöbben a szüleimet ismerik, ez az igazság, hogy a legtöbb ismerősöm, ilyen apukámmal egy idős, és valahogy abból kell most gazdálkodnom, hogy ők mit is csinálnak, vagy mit akarnak... Mert én ha feldobok egy jó ötletet, akkor az megmarad magamnak, tudom, hogy csak a fiatalabbak vevők a jobb dolgokra, a "változásra", hogy legyen is valami ebben az életben, és fejleszteni tudjuk már a terveinket, nem pedig csak újakat kreálni!

Ha valakit érdekel, nyugodtan írjon, vevő vagyok minden értelmes emberre! :) Szépeket, és köszönöm a válaszokat!

2019. dec. 3. 00:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Én régen cserkész voltam. Úgy tudom, cserkészklubok még mindig léteznek, tehát vannak most is ilyen helyek, amiket kérdeztél. Kérdés, hogy van-e rá igény olyan mértékben, mint az én gyerekkoromban.
2020. febr. 6. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!