Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Mi lenne az az út/vagy hely...

Mi lenne az az út/vagy hely vagy iskola? (ahogy tetszik)

Figyelt kérdés

Most volt az első napom szakközép iks-ban és ami ott van az röhej nem tudom, hogyan nevezheti magát szakközépnek a tanár jobban mondja a hülyeséget mint a diák:S!

De annyira meg nem szeretnék tanulni mint amennyit egy gimiben kell...milyen suli lenne számomra a jó?

Napi 1-1,5 órás tanulás kb! ja és jó eszü vagyok!

Elsősorban szekszárdiak írjanak (Tolna m.) de bárki válaszát szívesen várom!:)


2009. szept. 1. 13:28
 1/4 anonim ***** válasza:
20%
Kőfejtő.
2009. szept. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
55%
Tehát tanulni nem akarsz de gondolom az elkövetkezendő időkben majd túlterhelni sem akarod magad munkával. Jó eszű vagy (állítólag, bár a helyesírásodból nem lehet erre következtetni), de mégsem akarsz napi 1 óránál többet tanulni. Érdekes felfogás, sajnos ha te magad nem tudod mit akarsz, más honnan tudhatná?
2009. szept. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen jó eszű vagyok nem én mondom hanem az összes volt tanárom ezt mondta!

Tanulni szeretnék szeretek is tanulni csak persze határok között! és ezt írtam le !

A helyes írásommal meg nem tudom mi a bajod?!

Meg mivel a céljaim magasan vannak, hogy elérjem ha kell tanulok napi 3 max. 4 órát csak hát ezt rendszerességgel sem bírnám szerintem!

Szóval az a két-három óra napi még szűkösen de beleférne!

Akkor, hogy ezt leírtam msot is kérek véleményt, a gondolkodásomról és azt, hogy miből gondolod, hogy milyen gondolkodásom van?

2009. szept. 1. 18:00
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Keress egy nem annyira hajtós gimit. Nem vagyok Szekszárdi, de érdeklődj ismerősöktől, valakinek a valakije csak jár vmelyik ottani gimibe és tud majd véleményt mondani. Amúgy ha most 9.-es vagy akkor a napi egy óra még kábé mindenhova jó (persze nyilván nagy dolgozatok előtt többet kell, de gondolom ezt te is tudod). 12.-ben pedig ha tényleg magasak a céljaid és ez az egyetemet jelenti, akkor már mindegy mit követel a gimi, csak a ponthatárok számítanak és így is úgy is hajtanod kell majd.
2009. szept. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!