Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ismertek valakit, aki vett...

Ismertek valakit, aki vett már Kiszel Tünde naptárat? Hihetetlennek tartom, hogy van rá igény, kereslet.

Figyelt kérdés
2019. dec. 7. 21:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is hihetetlennek tartottam, de ismerek. A Korda házaspárt is kedveli. Evvan.
2019. dec. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Aki gyűjtő. Vagy riogatni is biztos jó.
2019. dec. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

2 rissz-rossz gyereket zsákos emberrel, Kiszel Tündével riogatni nem hasznos pedagógiai húzás.

Ha ismernék olyat, aki ilyet vett, nem ismerném.

Mint az angol viccben:Én nem szeretem az uborkát, és nagyon örülök, hogy nem szeretem, mert ha szeretném, akkor megenném, pedig nagyon utálom.

2019. dec. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

#3

Nem pont arra gondoltam :D

Azért az súlyos mentális zavarokat okozna egy gyereknek.

De pl betörők elleni védekezés, tüntetések oszlatása.... Önvédelmi célzattal is jó lehet.

Esetleg a börtön cellákat kiplakátolni vele és ezzel is visszatartó erőt gyakorolva a bűnözőkre... Ha oda kerülnek bámulhatják... De megszünne így a rabok közötti erőszak is, ugye kinek lenne úgy kedve hozzá. Még 2 marék viagrával is csak lógna.

2019. dec. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
"pl betörők elleni védekezés," - hát ebben van valami... jön a betörő, óvatosan beoson az előszobába- meglátja a naptárat és hanyatt-homlok elmenekül onnan... hm.. még a végén veszek egy ilyen biztonsági naptárat. De mi van, ha kiss fáradtan és szórakozottan megyek este haza, és menekülésre fogom... még gondolkodom a dolgon.
2019. dec. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Viccen kívül, szerintem a tervezők munkája nagyon ott van a képeken. Valahogy minden ami ízléstelen, szakmailag kifogásolható, azt bele tudják vinni a színátmenetekkel, a szűrőkkel, a színek teljesen hibás párosításával, szóval hogy igenis látszik ebben a tudatosság. Nem az van, hogy beültetnek valakit a ps elé, hogy próbálj ki mindent ami tetszik, hanem koncepció van mögötte. És ez már az a kategória, ami annyura rossz, hogy az már jó. Ettől még mondjuk egy fillért nem ér, de tudom értékelni. A mostanin ahol nővérke, az a rózsaszín háttér... Nem tudok kitalálni rosszabbat.
2019. dec. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Az a nő és lánya súlyosan sérült mentálisan. Segítség kellene nekik!
2020. júl. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!