Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Igény szerinti szoptatásnál...

Igény szerinti szoptatásnál mennyi idő, amíg szépen beáll a kereslet-kínálat?

Figyelt kérdés

A növekedési ugrásokat leszámítva. Mikor nyugodhatok meg igazán, hogy fogom tudni hosszan szoptatni a kisfiamat?

Az első héten kapott csak pótlást, azt is csak minimálisat. Most már csak tej. 3 hetes


2019. júl. 31. 15:23
 1/6 anonim ***** válasza:
10%
Már be kellett állnia. Ne szoptasd 2 óránál sűrűbben, mert a pocija nem tudja feldolgozni, amit szopott.
2019. júl. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%

Az Iszsz-nek épp az a lényege,hogy akkor adsz neki,amikor kéri úgyhogy nyugodtan etesd amikor kéri..akár fél óránként is.

Nálam sem állt még be pedig 4 hetes már.Az ugrás is megvolt már.Szerintem lassan már ideje beállni annak,hogy érezze mikor mennyit egyen,hogy ne kérje állandóan.

2019. júl. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Kb 3 hónapos volt a fiam mikor a melleim már nem feszültek agyon. Most 15 hónapos. Már csak alváshoz kapja. 13 hónapig iszsz volt. S a pocija ha fáj, fáj akkor is ha 2 óránként s ha percenként adod. Az anyatej a legkönnyebben megemesztheto táplálék egy újszülött, vagy baba számára
2019. júl. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha már nem kell pótlás és jókedélyű, gyarapszik meg pisil eleget, akkor beállt szerintem. Remélhetőleg addig tudod majd szoptatni, amíg igényli és nem jön közbe semmi.

Hogy napirendetek mikor lesz, az egy másik kérdés. Általában 3 hós körülre valami alakul, de totál óramű pontosat sose várj, mert mindig lesz növekedési, fogzás, hasfájás, front... ki-tudja-mi. Vannak babák, akik csak 5x esznek sokat és hamar átaludják az éjszakát, mások meg köszönik nem alszanak és vagy 8x, mert kb. hozzátáplálásig kétóránként kérnek egy kicsit. Az biztos, hogy ahogy ügyesedik, egyre gyorsabban fog végezni és a világ is egyre érdekesebb lesz, szóval már egy párhónapos gyakran szopó baba sincs nonstop cicin napközben.

2019. júl. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
54%

4 hetesen már nem fejtem...



A csepegés viszont fél évig eltartott, de szerintem ez egyéni adottság, nagyon erős tejleadóm volt.


Most 13 hós a lányom 11 hetes terhes vagyok. Sajnos most csökkent valamelyest a tejem. 😔

Remélem kitart még

2019. júl. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem fejnem kellet majd 1 eves korig ...

Ha nem tettem akkor a masik mellem bedurrant.

Alapban is folyt spricelt a masikbol ha szoptattam.

Szoval van olyan h agyon sok ido kell ...


De most nem irom le mennyit tettem es dobtam ki mert megkoveznek 😁

Csak annyi h fel eves koraig egy masik babanak a nap adagja lejott.


Amugy utaltam mert barmely siro babara elindult, extra adag nedvszivo kellet a melltartomba. Es igy is allandoan atazot.🙁

2019. júl. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!