Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nem tudok belépni az Instagram...

Ciki laci kérdése:

Nem tudok belépni az Instagram profilomba, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az egyik reggel egy hiba üzenetet kaptam az Instagramtól, majd ezek után kijelentkezett automatikusan. (Az Instagram fiókom össze volt kapcsolva a facebookkal.) Ezek után nem tudtam belépni, már mindent próbáltam. A barátom profiljáról megkerestem magam, és a profilom még mindig megtalálható, de a felhasználónév megváltozott. Ha az e-mail címemre kérek jelszó megerősítő e-mailt, de azt írja, hogy elküldték , egy totál más e-mailre. Próbáltam már az instagramtól is segítséget kérni, de nem segítenek. Mit tehetek?

2019. dec. 21. 20:58
 1/2 anonim válasza:
100%
A leírásod szerint el lett valahogy lopva az instád. Lehetőségek, 1. hagyod a fenébe. 2. Még megpróbálod az instagram-support-ot elérni. 3. esetleg kérsz egy jelszó emlékeztetőt, bár ez baromság, mivel mint mondtad az fb-vel vagy bejelentkezve. 4. Angolul(vagy esetleg németül) próbálsz rátalálni a google-ben a problémádra.
2019. dec. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
#1-es vagyok, bocsi a 3.-as rossz, mivel írtad.
2019. dec. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!