Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tudok belépni az...

Miért nem tudok belépni az Instagram profilomba?

Figyelt kérdés
Görgettem az Instagrammot, amikor hirtelen feldobta, hogy a fiókom biztonsága sérült, ugyanis olyan szolgáltatással osztottam meg a jelszavam, amivel több követést, illetve kedvelést érhetek el. Soha életemben nem csináltam ilyet vagy ehhez hasonlót.. rámentem nyugodtan a felkínált lehetőségre, tehát megpróbáltam megváltoztatni a jelszavam. Azt írta ki, hogy a régi jelszavam hibás. Itt már kezdtem kicsit pánikba esni, hiszem többszöri ellenőrzés után is ezt adta ki. Ezután rámentem arra, hogy elfelejtettem a jelszavam, így emailen keresztul próbáltam megváltoztatni, de itt azt írta ki, hogy Sütik használata le van tiltva vagy Privát ablakban próbálkozom. Mindkettőt leellenőriztem és egyik sem volt a gond. A profilom link alapján még él, de belépni nem tudok. Ebben az esetben mit tudok tenni? Köszönöm a segítő válaszokat! 😊

2019. szept. 13. 05:40
 1/6 anonim válasza:
Rossz kategória :D
2019. szept. 13. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azon is gondolkoztam, hogy az zavarhatott-e be a rendszerbe, hogy most vásároltam egy iPadet és néhány órával ezelőtt Apple ID bejelentkezésével az alkalmazás már ugyanúgy a készüléken volt, mint a telefonomon. Én ezután használtam is az iPaden és telefonon az Instát és a probléma az ezt követő használatnál jelentkezett a telefonomon pár órával később. Nem tudom és nem is hiszem, hogy ennek köze van hozzá, de ha valaki olyan aki ehhez ért vagy járt màr hasonló cipőben és tényleg tudna segíteni, annak nem árt tudni minden részletet. Köszönöm!😊
2019. szept. 13. 05:48
 3/6 A kérdező kommentje:
Jaj, #1 köszönöm! Nem is figyeltem hirtelen 😅
2019. szept. 13. 05:49
 4/6 anonim válasza:
Ugyan ebben vagyok jelenleg! Használod ezt a fiókod még? ÍRJ RÁM MI LETT KONYORGOM
2020. febr. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 diaa2003 válasza:
Én is így jártam. Valaki segítsen!😩
2020. dec. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Azóta valakinek valami új? Velem is ez történt, és nem tudom hogy mit csináljak:(
2020. dec. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!