Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha valaki az Instagramon...

Ha valaki az Instagramon mesélné el az életét, érzelmeit, bonyodalmait követnéd? Érdekelne?

Figyelt kérdés
Szeretném,ha az emberek megismernék az életem történetét,mindazt amin keresztül mentem, hátha valakinek hasznos lenne, hogy ne essen bele ugyanezekbe a hibákba,mint én, csak nem tudom valakit érdekel az ilyesmi, hogyan találnék hozzá követőket?
2019. dec. 22. 11:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Sem a facebookon.
2019. dec. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem.

Főleg, ha még ennyi helyesírási hiba is lenne benne.

Ettől úgy érzem, hogy az illető hanyag - akkor pedig miért érdekelne, ahogy csetlik-botlik az életben?

2019. dec. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem érdekelne.

Nem szeretnélek megsérteni, de kétlem, hogy olyanokat éltél át, amik érdekelnék az emberek és ők maguk már nem hallottak volna ugyanilyet / hasonlót.

Ha mindenképpen szeretnéd az emberek elé tárni, csináld nyugodtan, vagy akár írj egy könyvet, de nem fűznék hozzá nagy reményeket.

2019. dec. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Igen, ha megfogna. Régen volt még gportálon egy fiú blogja, aki fogalmam sincs, hogy hazudott vagy nem. (Mivel akkor még nem volt insta, fb népszerűség). Annyira szeretem olvasni a bejegyzéseit, hogy még csak tizenévesen, de mennyi minden történt vele. Sajnos amikor befejezte a gimit utána abbahagyta. Pedig sokan olvasták a lapját és az első helyet is megszerezte. Több nyelven beszélt, írt a párkapcsolati bonyodalomjairól, a vicces napjairól, a barátaival miket csináltak, az édesanya haláláról, az érettségi előtti időről és ezt mind jelen időben. Lehet hogy hazugság volt az egész sztorija, de nagyon jól írt. Pedig én nem szeretem a blogokat. Ez az egy volt, amit rendszeresen olvastam.
2019. dec. 25. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!