Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tegyük fel, hogy a világon...

Tegyük fel, hogy a világon minden országban ugyanolyan jól meglehetne élni. Van olyan ország, ahova kivándorolnál és szívesen integrálódnál is az ottani kultúra miatt?

Figyelt kérdés

2020. jan. 9. 08:02
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Már megtettem, 20 évesen (azaz tavaly) kiköltöztem Olaszországba.
2020. jan. 9. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%

Pont akkor itthon maradnék.

Az meg, hogy kinek milyen idegen kultúra tetszik, teljesen szubjektív, sőt változhat is idővel. Úgyhogy igazából nem értem a kérdést.

2020. jan. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%
Tibet, norvégia.
2020. jan. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
55%

#2 Igen, pont ezt kérdezi, a te szubjektív véleményedet.:D


Számomra nagyon sok ilyen ország van, de elsősorban talán szinte egész Dél-Amerikát mondanám, mint kontinenst, az ottani országokra egyaránt jellemző mentalitás és attitűd miatt, de ha muszáj országot mondani, akkor legyen Kolumbia.

Esetleg még Franciaországot és Portugáliát mondanám.

2020. jan. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tibetbe mennék szívesen ilyen feltételek mentén.
2020. jan. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Alex Fly ***** válasza:
Van ilyen ország.
2020. jan. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!