Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Vissza kapom még valaha a...

Vissza kapom még valaha a facebook adatlapomat?

Figyelt kérdés

8 napja beküldtem az okmányt több alkalommal is, de azóta se reagáltak. Egyáltalán vissza kapom? Ha igen mikor? Ti mikor kaptátok vissza?


Kezdem elveszteni a reményt......



2020. jan. 10. 15:05
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
46%

Biztos, hogy valamivel megsértetted a szabályokat, mert ok nélkül senkit nem tiltanak le. Erősen gondolkodjál el, hogy mit ökörködtél, itt van egy kapcsolatos infó a sugóból:


[link]


Na ugye, hogy valami bűzlik!

2020. jan. 11. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Kösz az infót, de nem sértettem meg egyik szabályukat sem. A kapcsolati űrlapot amit linkeltél már ki probáltam. 9x küldtem be az okmányt. Se kép, se hang.
2020. jan. 11. 09:35
 13/22 anonim válasza:
Szia! Én egyszer kizártam magam a fiókomból. És nem tudtam belépni. Épp nem volt gépünk, a telon meg gyárivisszaállitást csináltam. Új belépéshez sms-t küldött a számomra, csak elfelejtettem hogy az a telefonszámom megszünt. Szóval nem tudtam belépni. A lényeg, hogy én is elküdtem nekik a személyim fényképét és engem már aznap beengedtek a fiókomba.
2020. jan. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Utolsó: Sajna nálad más mint nálam. De azért köszi.
2020. jan. 11. 11:16
 15/22 anonim válasza:

Tudom hogy más nálam. Csak arra írtam, hogy nem értem miért nem reagálnak az okmányküldésedre, mert ha minden oké akkor egyből reagálnak rá.

Fura...

Üzenetet küldtél már nekik? Volt hogy irtam nekik magyarul és magyarul írtak vissza. (Volt egy oldalam aminek profilt csináltam azt tiltották na ott magyarul beszélgettem velük)

2020. jan. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Múlthéten fiókomba beléptem a facebookba, az az üzenet fogadott belépésnél a fb-on, hogy gyanús tevékenységet észleltünk a fiókjában, és kért tőlem egy képet, amivel igazolhatom magam.


Fel is töltöttem, és az az üzenet jött, hogy majd értesítést kapok az ellenőrzés után, viszont addig zárolva van a fiók.



Másnap azt írta ki hogy a fiókodat letiltottuk. Találtam egy űrlapot, melynek segítségével beküldtem az igazolványt stb. Azóta semmi válasz sincsen. Se egy email, se semmi. Ugyan azt írja ki hogy a fiókodat letiltottuk.



Mi történhetett? Semmi gyanús tevékenységet nem végeztem benne, rendeltetés szerűen használtam teljesen.



Valamint ilyen esetben meddig tarthat a fiók zárolás?

2020. jan. 11. 14:21
 17/22 anonim ***** válasza:
75%

Már elnézést, de szánalmas ez a dolog. Sok kommentelőnél is, de a kérdezőnél jobban. Nézzétek meg, miket írt be a kulcsszavak közé. "reménytelenség, szomorúság, veszteség". Már csak a "vonat", meg az "öngyilkosság" hiányzik. Mindezt azért, mert nem tud függni a fészbukján.


De hogy valami építőt is mondjak. Tévednek a hozzászólók között is sokan, mert a fész -tudtommal- tavaly tavasz óta (vagy nyár?) csinálja, hogy tényleg ok nélkül letilt embereket, és sokan voltak, akik vissza se kaptál a fiókjukat.


Most kérdem én, ha ez a helyzet, akkor a személyre szabott reklámok, meg az adatgyűjtés, tevékenységed monitorozása mellé, te még beküldted az irataidat is? Hát gratulálok.

A fészbuk kémkedik keményen a felhasználók után, nem tudhatod, hogy kinek a kezébe jutnak az irataid!


Én elhiszem, hogy tényleg "veszteség" ért, meg jó chatelni haverokkal, meg kétségtelenül van haszna, hogy rajta vagy, pl ha egyetemista vagy. De kérdem én, olyan áron, hogy az egész életed profilozzák? Hát én erre nemet mondtam.

Én inkább töröltem a fiókom már jó fél éve, és köszönöm szépen, tök jó fb nélkül.


Gondolkozz el te is azon a "szomorúság" meg az érvágás mellett, hogyHA van fontos dolog, vagy olyan kapcsolatok, amiket nem tudsz nélkülözni, hogy milyen más appal vagy oldallal, vagy akármivel helyettesíted az adatlapod.

2020. jan. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Neee😱
2020. jan. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

Mi ne???


27 napja még mindig semmi.

2020. jan. 31. 13:48
 20/22 anonim ***** válasza:

Szánalmas vagy kérdező, már elnézést.


Én meg már 2 hónapja bírom nélküle, na?

Hiányzik a sok retek amit a képedbe tolnak, meg az adataid ellopása?

2020. jan. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!