Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Rossz érzést kelt bennem hogy...

Rossz érzést kelt bennem hogy még mindig túl fiatalnak néznek, fog ez változni egyáltalán valaha?

Figyelt kérdés
most októberben volt 10 éve hogy betöltöttem a tizennyolcat. ugyanaz a helyzet mint előtte, ismeretlen még mindig kéregeti a személyim, idegen helyzetekben alulbecsülnek. megkaptam már hogy ne foglalkozzak vele és csomó ilyen ember járkál a környezetemben csak nem tudok róla, de mégis, ha ilyen szélsőségek vannak hogy egy 28 évest nézel fiatalkorúnak hogy kezelnéd? úgy érzem magam mint valami mutáns, hiába növesztettem kis szakállat is (nagyot nem tudok, genetika szintén velem van) simán kinéznek belőlem 16-7-et ez a helyzet. nem értem. anyám-apám normális ember, korukhoz hűen néznek ki, én meg itt szorongok kikerekedett kölyökként kalácsképpel mikor már egy évtized ahhoz képest is eltelt hogy hivatalosan felnőtt lettem. mindenki csak pislog rá, látszik rajtuk hogy nagyon alultippeltek. hivatalos helyzetekben sem a legjobb. régebben kaptam olyanokat hogy majd később hasznát veszed, jól jön még, de megmondom őszintén én már erre sem adok, ha tényleg így marad, akkor ezen a ráncok csak mégjobban rontanak majd és még kriplibb ellentmondásos kinézetet kölcsönöz nekem
2018. nov. 18. 19:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Addig örülj, amíg fiatal vagy.
2018. nov. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Én ennek örülnék. Engem az idegesít amikor 30 éves koromban hácsiznak huszonévesek.
2018. nov. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Bácsiznak.
2018. nov. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

30 körül már bóknak fogod tekinteni ha elkėrik.. :D


ėn is ugy voltam mint te.. gyakran a hugomat nėztėk a nővėremnek,pedig 4ėv van köztünk. most meg ėlvezem hogy 36 ėvesen max 28nak nėznek. ės 32ėvesen elkėrtėk a szemėlyimet.

szoval ne aggodj. lesz ennek jo oldala is

2018. nov. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Örülj amíg ez a helyzet, szeretnék én újra 18 lenni. Mondjuk én is sokkal fiatalabbnak nézek ki a koromnál, de attól még nem vagyok annyi. Röpke 10 év múlva elég nagy előnyöd lesz ebből.:D

22/L

2018. nov. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ja és viselkedj felnőttként ahhoz hogy ne becsüljenek alá idegen helyzetekben. Elvégre felnőtt vagy.:) Pl. tömegközlekedésben add át a helyed az időseknek, legyél udvarias, ne legyél tinis. Perpill ez minden amit megtehetsz, aztán az idő sajnos majd úgy is megoldja a többit.
2018. nov. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!