Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » ELTE-PPK-n milyen a közösség?

ELTE-PPK-n milyen a közösség?

Figyelt kérdés

Lehetséges, hogy oda mennék pszichológiát tanulni.

Milyenek ott az emberek?

Vannak jó bulik?

Könnyedén találhatok új barátokat?

És vannak jó pasik?😅

17/l



2020. jan. 12. 08:17
 1/2 anonim válasza:

- akiket eddig én megismertem, azok mind szimpatikusak, kedvesek, befogadóak, segítőkészek

- vannak kari bulik, én még nem voltam egyen sem... A kolis bulik nekem elég. :) Úgyhogy érdemes megpályázni a kollégiumot.

- barátokat mindenhol találhatsz, ez nem szakfüggő

- az hogy jó pasi, az megint relatív fogalom. Nyilván mindenhol vannak.. :)

2020. jan. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Alapvetően kedves emberek, sok szende lányka, fiú elég kevés.

Néha vannak kari bulik, én nem voltam még, de vegyes szokott lenni amiket hallok róla (gondolom, kinek bejön, kinek nem)

Háát, nekem pl. annyira nem ment könnyen a barátkozás, elég introvertált vagyok, így nehezebb, és az egyetem szerintem nem "tesz" semmit, hogy összekovácsoljon minket (nincsenek tankörök például), szóval barátkozásnál oda kell tenned magad.

Kevés fiú jár pszichóra, és egy részük meleg is (nekem egyetem előtt egy meleg ismerősöm se volt, itt meg lett több is rögtön), szóval nem sok esélyed van itt bepasizni szerintem, persze itt is van akinek sikerül :)

2020. jan. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!