Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mik azok a törvényszegések,...

Mik azok a törvényszegések, amiket egy közösség, csoport, akár egyén elkövet?

Figyelt kérdés
olyan dolgok,amikről nem tudunk annyira, pl dohányozni olyan helyen ahol tilos,5 méter...mik azok,amiket a mai emberek elkövetnek,és még csak tudomást sem vesznek róla,amit tesznek?elég érdekes téma,és aktuális nagyon. Mi az a minden ami az ember eszébe jut?hová fajulunk? Mik ezek még szerintetek?
2019. nov. 25. 21:55
 1/6 anonim ***** válasza:
A mozgássérült parkolót szerintem nagy részben nem mozgássérültek használják. Van akinek már fel se tűnik a felfestés...
2019. nov. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ez érdekes,így van,ezt sokan megeszik,ugyanugy mint dohányzás közintézmény bejáratához közel...
2019. nov. 25. 22:19
 3/6 anonim ***** válasza:
A KRESZ szabályainak semmibe vétele. Az index használata lassan kiveszőben, záróvonalon simán átmennek és hosszasan előznek, megelőznek jobbról, követési távolságot nem ismerik stb. És nagyokat csodálkozunk, hogy mennyi a baleset.
2019. nov. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hmm,én pl arra is gondoltam,hogy egymást is sértik. Pl iskolákban történő verekedések,stb,becsületsértés,satöbbi. Ezek azért olyan hétköznapossá váltak sokkal inkább és történnek.
2019. nov. 25. 22:38
 5/6 anonim ***** válasza:
Műanyag és más szemét égetése, szemetelés, zajongás este 10 után, stb.
2019. nov. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Alex Fly ***** válasza:
Gyorshajtás, rágalmazás...
2019. dec. 1. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!