Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Kultúra és közösség » Egyéb kérdések

A kérdés

OSZK van még?

Hallottam róla, hogy költözni fog. Jelenleg nyitva van nég?

jan. 14. 17:28  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mennyit érhet egy olyan könyv, amiből csak az OSZK rendelkezik, és kb.1690-re datálható?
Készíttetett-e már itt valaki másolatot az OSZK-nál? Nem személyesen, hanem on-line.
Olyan zenészektőll kérdezném, akik valamikor az OSZK-ban B vagy A kategóriát szereztek valamilyen hangszeren. Lehet-e hivatalosan tanítani ezzel az előadóművészeti vizsgával? Nem...
Egy Babits verset keresek hangoskönyv formában, de sehol semmi. Tudnátok segíteni? Epa. Oszk.hu/00000/00022/00219/06675. htm
OSZK (Országos Széchenyi Könyvtár) és MEK (Magyar Elektronikus Könyvtár) hogyan kapcsolódik egymáshoz?
Hogy mondják angolul, hogy én Európában élek, örülök, hogy megismermertelek amúgy miért szeretnél velem megismerkedni? és ez valami tévedés, mert nekem ezen az oldalon nincsen...

Kérdések a Kultúra és közösség rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!