Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Olyan zenészektőll kérdezném,...

Tóth L. kérdése:

Olyan zenészektőll kérdezném, akik valamikor az OSZK-ban B vagy A kategóriát szereztek valamilyen hangszeren. Lehet-e hivatalosan tanítani ezzel az előadóművészeti vizsgával? Nem főiskolán természetesen, hanem otthon, kiváltva rá az "ipart"?

Figyelt kérdés
Most OKJ-s vizsgát lehet csinálni 2+1 év tanulás után, ahol ugyanazt a tánczenész, előadóművészeti vizsgát lehet megszerezni, mint valamikor a ketgória vizsgával és azzal már lehet tanítani. Nem gondolom, hogy még egyszer le kéne vizsgáznom belőle.
2017. aug. 8. 11:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudok rá válaszolni, de miért kell neked papír ahhoz, hogy otthon taníts? Ipari mennyiségben mennének a tanítványok?
2017. aug. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem meg tudom, hogy ezren tanítanak otthon mindenfajta képesítés nélkül, de feketén. Ha tandíjat szedsz, akkor jövedelmed keletkezik és adóznod kell utána.Arra meg hogy én gitárt tanítanék otthon nem adnak ki vállakozói engedélyt, csak ha szakirányú végzettséged van. Elméleti a kérdés egyébként, nem akarok én tanítani.
2017. aug. 9. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!