Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ezt a denevér levest egyáltalá...

Ezt a denevér levest egyáltalán ki találta gusztusosnak?

Figyelt kérdés

Tehát úgy értem, ha a korona vírus nem is ez miatt terjed most az emberek között, ilyet mégis hogyan lehet megenni?

Komolyan ennyire eltérő lehet az ízlése embereknek, hogy valakik ezt megeszik?



2020. jan. 25. 13:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
97%

MILYEN denevérlevesre gondolsz?

Másrészt az emberek nem ugyanazt tartják gusztusosnak mindenhol. Rengeteg magyar kaja is van, amit máshol kifejezetten undorítónak tartanak.

2020. jan. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
98%
Mások jó eséllyel ugyanezt kérdezik, amikor először szembesülnek a pacallal, hagymás vérrel, disznósajttal és hasonló hagyományos magyar ínyencségekkel.
2020. jan. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Nem akartam belinkelni, mert nekem hányingerem van tőle, ahogy a képeket nézem.

A kínai denevérlevesre gondolok, ahol egy élve főtt, egész denevért beleraknak a leves közepébe, azt a denevért, ami a koronavírus hordozója.

[link]


[link]

2020. jan. 25. 14:09
 4/15 A kérdező kommentje:
2. Én sem szeretem ezeket, de legalább nem így egyben vannak hagyva, mint a denevér, ami ráadásul egy vírus paradicsom állat.
2020. jan. 25. 14:10
 5/15 A kérdező kommentje:

Ez azért szerintem megugorja a hagymás vér szintjét:

[link]


Azon legalább nem látni, hogy vér és nem terjeszt már betegséget.

2020. jan. 25. 14:12
 6/15 anonim ***** válasza:
67%

Én a "magyar" ínyencségektől is rosszul vagyok. De a sertés influenzától a zsidók is kiakadhatnak pl. Nem kell egyből nagy távoli dolgokra gondolni mint pl a kutyafej.

Kígyó valamilyen italban is lehet nem?

2020. jan. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Bizonyára, csak a koronavírus most valódi fenyegetés.

[link]

A fertőzött disznókat nem hiszem, hogy bárkinek is fel szokták szolgálni, főleg félnyersen, de az legalább nem terjed át emberre. Tudtommal a húst megsemmisítik és nem levesnek főzik éttermekben.

A magyar konyhát én sem szeretem. De ezek alapján a kínait sem. (Bár nem hiszem, hogy pont a kínaiak lesznek rosszul a magyar konyhától.)

2020. jan. 25. 14:23
 8/15 A kérdező kommentje:
Egyébként a kígyóról is szó volt valamelyik cikkben, az is veszélyes lehet.
2020. jan. 25. 14:24
 9/15 anonim ***** válasza:
65%
A daily mail egy szennylap. Nem kell mindent elhinni, amit összehordanak azért, hogy te rákattints.
2020. jan. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
94%
Itt most egy olyan népet hasonlítasz a te kultúrádhoz, ahol urbanista szegénység a jellemző, nincs feltétlen tabu házikedvencek és rovarok fogyasztásában, nincs normális betegnyilvántartás. Neked lehet, hogy gusztustalan, náluk pedig a túlélés egyik alappíllére.
2020. jan. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!