Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Spanyolországban milyen az...

Spanyolországban milyen az emberek egészségkultúrája?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy ott milyen az emberek egészségkultúrája, és hogy az egészségügyi oktatás mennyire színvonalas?
2010. júl. 22. 21:45
 1/4 anonim ***** válasza:
65%

én félspanyol vagyok úgymond, de sztem a magyarnál csak színvonalasabb lehet, egyébiránt rengeteg magyar orvostanhallgató megy pl Granadába, Sevillába, elég híres klinikák vannak


egészségkultúra alatt meg nemtom mit értesz pontosan, de hát egy átlagember is sokkal de sokkal jobban törődik magával, az egészségével, a higiéniájával, az étrendjével stb

2010. júl. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát a higénia nem a legjobb,nem véletlenül kapnak sokan hasmarsot az ottani nyaraláskor.....Az oktatás náluk valóban fejlett.
2010. júl. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!
2010. júl. 23. 15:14
 4/4 anonim ***** válasza:

miért mondod h a higiénia nem a legjobb?

én fele időmet ott töltöm, és azért ez nagyon durva állítás, minimum nem igaz.

Jóval higiénikusabban élnek, mint mondjuk mi .. sztem te kevered a görögökkel, na ott aztán valóban lehetne mit javítani, de Spanyolország nem az a tipikusan "déli poros, koszos" ország. aki ilyet mond, az sztem nem volt még náluk vagy egyszerűen nem értem.

2010. júl. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!