Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A románok mit gondolnak a...

A románok mit gondolnak a magyarokról?

Figyelt kérdés

és még egy kérdés, bocsi de nem bírom kivárni az egy órát:D

Milyen hely Bukarest?


2010. júl. 23. 05:11
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hát azt is egyénje válogatja. :D Nagyjából azt, mint a magyarok a románokról. Egyesek tisztelik őket, mások közömbösek irántuk, és vannak akik utálják őket. De szerintem ez minden népre vonatkozik.

Amúgy én romániai magyar vagyok, de Bukarestben még nem voltam, úgyhogy nem tudok pontos információt adni Bukarestről. Talán nézz szét a neten...

15/L

2010. júl. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Ők minket bozgornak (hazátlannak) neveznek, leköpnek és megvetnek (legalábbis nagy 75%). Bukarest nagyon zsúfolt, mű város, oda inkább ne tervezz, menj Erdélybe, ott egész jó (nagyon jó).
2011. máj. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!