Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan dolgozzam fel és...

Hogyan dolgozzam fel és reagáljam le ha a baráti köröm teljes mértékben ignorál?

Figyelt kérdés

Egyik napról a másikra megszakítottak minden kapcsolatot: nem fogadnak hívást, nem válaszolnak sms-re vagy bármilyen üzenetre. Nem is tudom, hogy mivel sérthettem meg esetlegesen őket, hiszen találkozásnál is elfordítják a fejüket.


Mindez huszonéves korosztály, ráadásul férfiak - konfliktusokat, esetleges nézeteltéréseket, főleg férfi társaságban nem kezeltünk még soha így.


Nagyon érzékenyen érint a teljes ignorálás, főleg ha ezt társaságban teszik.


Hogyan kezelhető a helyzet? - Főleg a lelki vonatkozása?


2020. febr. 9. 13:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy tipikusan olyan kérdés, amikor a kérdező igyekszik félrevezetni a kérdezettet azáltal, hogy csak a vonatkozó tények felét közli, azokat, melyek az ő szempontjából pozitívak, a többit elhallgatja. Így persze csak a sebét nyalogatja, az igazság nem fog kiderülni. Itt a sok tapasztalt ember tudja, hogy a kérdésben leírtaknak oka van, ráérez, hogy a kérdező titkol egy csomó lényeges dolgot, így valójában saját magát csapja be...
2020. febr. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mit műveltél velük? Ilyesmi nincsen ok nélkül. Méghozzá valami egészen nagyon durva oknak kell lennie.
2020. febr. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem tudom mi volt a kiváltó ok. Az utolsó közös estén még azzal váltunk el, hogy mikor és hol találkozunk legközelebb.


Az okra én is kíváncsi lennék, de erre már nincs mód, hogy megtudjam.


Rossz érzés, feszültté tesz, nehezen tudok túllendülni rajta. - Ha az okot tudnám, egyszerűbb lenne a szituáció lereagálása is.

2020. febr. 9. 17:37
 4/8 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs.
2020. febr. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs. Olyan van, hogy egyetlen ember így viselkedik. De embercsoport csak akkor ennyire (amennyire a kérdező fogalmazza) egységes, ha ez vagy szerep (rövid ideig) vagy komoly előzménye volt. Az más kérdés, hogy ki mit érez nem megfelelő előzménynek.
2020. febr. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
megkeresztelkedtél,ők meg pogányok maradtak?!mostkomolyan ezeka leírtak zűrösek-nekem tinikorban a haverok szívodtak fel egyik napról a másikra....
2020. febr. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
talán jobb is h kikerülsz vkik bűvköréből!
2020. febr. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 KZitus ***** válasza:

Szai

Nem kellene "túllendülni" rajta.

Egyenként keresd meg őket személyesen,és tisztázd a helyzetet. Valami csak történt, de lehet nem vetted észre, vagy számodra jelentéktelennek tünt.....

2020. febr. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!