Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért oltott le ez miatt a...

Miért oltott le ez miatt a barátnőm? Hallgassak rá vagy folytassam?

Figyelt kérdés

Sziasztok,azért tettem fel a kérdést,mert nem tudom,hogy a barátnőmnek igaza van-e.

Van egy körmökkel foglalkozó blogom amit nagy nehezen megmutattam a barátnőmnek (nem szeretem barátaimnak mutogatni) és erre leoltott,hogy: milyen béna meg,hogy nem csodálja,hogy nem mutogatom senkinek se:/

Ez azért esett nagyon rosszul,mert már neki is többszőr megcsináltam a körmét és már másnak is mondta,hogy nagyon béna a blogom van és megmutatta az ő barátainak és szerintük is béna.. pedig nekem sokat jelent mások véleménye -sajnos- ezért kicsit magamra vettem a dolgot és elgondolkoztam,hogy lehet tényleg abba kéne hagynom és teljesen tanácstalan vagyok,mert nagyon szeretek körmöket csinálni és kaptam több emailt és cseten is írtak,hogy szeretik a blogomat az IM-be is bekerült a blog,de ááááááá..eddig nem merült fel bennem,hogy abbahagyom,de most://

szerintetek mit tegyek?

Hallgassak a barátnőmre vagy attól,hogy szerintük béna folytassam?


Azt hittem,hogy ennyi idősen már kifogom nőni ezt a gyerekes felfogást,de úgy látszik ez még nem sikerült,olyan mintha megint 12 éves lennék..



2012. aug. 9. 14:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hallod-e!?

Ugye nem gondolod komolyan hogy ez a valaki "barátnő"!??

Arra jó voltál neki hogy megcsináltad a körmét, utána meg leoltja a blogodat!

Az ilyet nem barátnőnek hívják!

Te meg folytasd a blogod szerkesztését, különben kétlem hogy egy ilyen blog béna lenne,

viszont elismerem mindenkinek más az ízlése, de ettől még nem fogok bántani senkit sem.

Akinek tetszik az úgyis jelzi számodra!

Fel a fejjel, lesz még életed során egy-két rosszindulatú ember AKIKKEL ÖSSZEHOZ A sors, de ettől még ne add fel!!!:)

2012. aug. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
mi a neve a blogodnak?
2012. aug. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
ne hagyd abba !! Írtad, hogy vannak akik kedvelik az oldaladat, akkor legalabb az ő kedvükért. A "barátnőd" véleményével meg ne foglalkozz. Gondolom neki sokkal de sokkal menőbb hobbija van.
2012. aug. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem barátnő, az igazi barátnők nem ilyenek. Szerintem egyszerűen irigy. Ha Neked fontos, ne hagyd abba csak azért, mert a "barátnőd" szerint béna. Ha látogatott a blogod és jók a visszajelzések, annak higyjél.
2012. aug. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem hiszem,hogy pont rám lennének irigyek ezek a lányok:)

De köszönöm szépen a válaszokat,azt hiszem igazatok van, de egyszerűen nem tudom az ilyeneket ellengetni a fülem mellett ,mert nem tudom,hogy ki őszinte velem és ki nem..

2012. aug. 9. 14:38
 6/7 anonim ***** válasza:

Haha, vannak ilyen "fúrós barátosnék" bizony.

Nekem is van egy, szinte mindenkit kritizál, bezzeg, ha az ő neki nem sikerül valami az egész világ hibás, csak ő nem.

Legutóbb kiderült, hogy egy közös munkaadónak ócsárolt engem, holott tudta, nekem élet-halál kérdés a pénz, a munka... azóta nem is keresem a társaságát, az ilyenek alattomos gyökerek, vámpírok. Tényleg ne keresd Te sem ezt a lányt, mert csak ártani fog!

2012. aug. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 habii00 válasza:
azért mert egy hülye állítólagos barátnőd azt mondta hogy béna a blogod attól még nehogy már abbahagyd!! Folytasd csak szépen, akkor is ha senki sem nézi most, lehet hogy 1 év múlva egy nagyon sok követőd lesz! Nekem is van blogom nemrég kezdtem, és kb senki sem nézi, de én azért is folytatom, te se hagyd abba!:D
2012. szept. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!